چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۳

در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه؛

دومین خوابگاه پسران دانشجو با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و هفتصد میلیون ریال تجهیز و راه‌اندازی شد

خوابگاه

دومین خوابگاه پسران دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با هزینه‌ای بالغ بر سه میلیارد و هفتصد میلیون ریال تجهیز و راه اندازی شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، دومین خوابگاه پسران دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با هزینه ای بالغ بر سه میلیارد و هفتصد میلیون ریال تجهیز و راه اندازی شد.

"دکتر محمد قربانی" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با اشاره به اینکه مسئله رفاهی دانشجویان همواره یکی از اولویت های اصلی این حوزه بوده است گفت: با توجه به افکارسنجی از سوی پسران دانشجویان و با افزایش سالانه تعداد دانشجویان و با توجه به پیگیری های بعمل آمده دومین خوابگاه دانشجویی پسران واقع در خیابان مدرس با ظرفیت بیش از ۱۵۰ نفر در شرایط عادی تجهیز و راه اندازی شد.

وی ادامه داد: یکپارچه سازی اسکان دختران دانشجو با تجهیز دومین طبقه از خوابگاه حضرت فاطمه(س)، افزایش ظرفیت خوابگاه های پسران دانشجو با تجهیز و راه اندازی دومین خوابگاه و راه اندازی سالن اختصاصی ورزشی در خوابگاه حضرت فاطمه(س) مهمترین پروژه های صنفی رفاهی در دوران اپیدمی کرونا بود که بحمدالله با توکل و کوشش کلیه مجموعه دانشگاه بویژه مساعدت های معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و از سوی دیگر حمایت های ریاست دانشگاه ما را در رسیدن به این اهداف یاری کرد.

علی صنعتی مدیر امور دانشجویی در ادامه ضمن شرح تجهیز دومین خوابگاه پسران دانشجو افزود: تجهیز این خوابگاه در مجموع با اعتبار تقریبی ۳ میلیارد و هفتصد میلیون ریال شامل یک میلیارد و نهصد میلیون ریال تخت، یک میلیارد و صد و نوزده میلیون ریال یخچال، چهار صد و چهل میلیون ریال میز و صندلی، صد میلیون ریال تلویزیون و صد میلیون ریال خرید های جزئی از جمله روشنایی و غیره بوده است که در شرایط فعلی کرونایی با ظرفیت ۷۵ نفر آماده پذیرش دانشجویان می باشد.  همچنین این خوابگاه به صورت استجاری در اختیار معاونت فرهنگی و دانشجویی قرار گرفته است.

وی در پایان اظهار کرد: تکمیل فرایند تجهیز این خوابگاه از جمله مفروش کردن طبقات، نصب ماشین لباسشویی، جارو برقی و غیره از اولویت هایی است که تا پایان اردیبهشت ماه انجام می شود همچنین فراخوان نامگذاری این خوابگاه با توجه به تصمیم شورای مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی به زودی از طریق روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی اعلام خواهد شد تا همچون گذشته مشارکت دانشجویان را در امور برنامه ریزی به همراه داشته باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.