چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۴

اطلاعیه واکسیناسیون دانشجویان واجد شرایط (بر اساس اولویت) علیه کرونا ویروس در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

واکسن

دانشجویان گرامی در خصوص واکسیناسیون علیه کووید-۱۹ به موارد ذیل توجه نمایند: 

 واکسیناسیون بر مبنای اولویت های اعلام شده توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به معاونت بهداشت دانشگاه (دانشجویان برخی رشته های حاضر در دوره های کارآموزی/کارورزی)، طی هفته های آتی (در چند نوبت) برنامه ریزی و انجام خواهد شد. لیست دانشجویان جهت واکسیناسیون به صورت هفتگی به نماینده دانشجویان اطلاع رسانی می شود. محل واکسیناسیون، پایگاه بیمارستان نهم دی است که در صورت تغییر اطلاع رسانی می گردد.  

 لیست دانشجویان واجد شرایط (بر اساس بند ۱) توسط هر دانشکده بر مبنای برنامه کارآموزی/کارورزی اعلام شده توسط  گروه های آموزشی تهیه و به اداره آموزش ارسال گردیده است. شایان ذکر است دانشجویان یک ورودی و هم رشته بر مبنای برنامه کارآموزی/کارورزی ممکن است در بازه های زمانی متفاوتی جهت واکسیناسیون معرفی شوند.  

 دانشجویان (بویژه دانشجویان غیر بومی) دقت نمایند که طبق قوانین و دستورالعمل های وزارت بهداشت، تزریق دوز دوم واکسن صرفا در شهر و مرکزی انجام می شود که اولین دوز واکسن تزریق شده است و امکان تزریق دوم در شهر و مکان دیگر امکان پذیر نمی باشد.  

 با توجه به این که تزریق واکسن خارج از لیست و زمان اعلام شده صورت نمی گیرد، دانشجویان باید صرفا در زمان اعلام شده و بر اساس لیست جهت واکسیناسیون اقدام نمایند و از مراجعه خارج از لیست و زمان اعلام شده به مراکز واکسیناسیون خودداری کنند. عدم مراجعه در زمان معین به معنی انصراف از تزریق واکسن می باشد.  

به همراه داشتن مدارک شناسایی شامل اصل کارت شناسایی ملی و کارت دانشجویی هنگام مراجعه به مرکز واکسیناسیون الزامی است.  

در صورت هرگونه سوال در زمینه واکسیناسیون با سرکار خانم محولاتی (شماره تماس: ۰۹۳۰۲۹۴۹۶۴۱) در ساعات اداری تماس گرفته شود و از هر گونه تماس تلفنی با اداره آموزش دانشگاه و یا مراجعه حضوری خودداری نمایید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.