چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۹

تأسیس «مرکز آموزش مهارتی و حرفه ای» در دانشکده گراش

گراش

پس از پیگیری های متمادی و بازدیدهای مکرر کارشناسان وزارت بهداشت ، با تأسیس «مرکز آموزش مهارتی و حرفه ای دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش» موافقت شد.

به گزارش مفداگراش به نقل از معاون آموزش ، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده گراش ، پس از پیگیری های متمادی و بازدیدهای مکرر کارشناسان وزارت بهداشت ، با تأسیس «مرکز آموزش مهارتی و حرفه ای دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش» موافقت شد.

مرکز آموزش مهارتی و حرفه‌ای، یک فضای آموزشی مجهز به منظور آموزش مهارت های علمی ، عملی و بالینی با استفاده از وسایل کمک آموزشی و امکانات بالینی موجود به فراگیران حوزه سلامت است .

دکتر حکیمه اکبری در خصوص اهداف این مرکز ، گفت:« مرکز آموزش مهارتی و حرفه ای ، با هدف ساماندهی ، توسعه و ارتقای کیفیت آموزش های مهارتی و حرفه ای نظام سلامت با استفاده از ظرفیت های موجود در کشور برای تربیت نیروی انسانی ماهر در حوزه سلامت تاسیس می شود.»

معاون آموزش، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی گراش در مورد فعالیت این مرکز ، بیان کرد :« تمامی دوره های آموزشی کشوری و منطقه ای تحت نظارت این مرکز انجام می شود. برگزاری دوره ها بر مبنای استانداردها و ضوابط ابلاغ شده ، نیازسنجی آموزشی، ساماندهی و هدایت آموزش ها ، بسط و گسترش دوره های آموزشی و کمک به جذب نیروی انسانی در بازار کار ، از فعالیت های این مرکز است.»

وی ضمن ابراز خرسندی از تأسیس این مرکز در دانشکده علوم پزشکی گراش ، آن را نقطه عطفی جهت افزایش  کمیت وکیفیت دوره های آموزشی با هدف تربیت نیروی انسانی ماهر در حوزه سلامت دانست.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.