پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۵

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛

کرسی آزاد اندیشی" حجاب اجباری، آری یا خیر" برگزار شد+ عکس

عکس

کرسی آزاد اندیشی با موضوع «حجاب اجباری؛ آری یا خیر» به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و کمیته کرسی آزاد اندیشی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه، برای جامعه دانشگاهی، دانشجویان و مسئولان و متصدیان عرصه‌ علم و دانش درک عمیق ابعاد مختلف مفهوم آزاداندیشی، مسائل و موضوعات شبه انگیز و آگاهی از نتایج و پیامد های مطلوب و سازنده آن در راستای رشد و تعالی مادی و معنوی کشور یک ضرورت بنیادی است. 

در این راستا کرسی آزاد اندیشی با موضوع «حجاب اجباری؛ آری یا خیر» به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و کمیته کرسی آزاد اندیشی برگزار و به کار خود پایان داد.

در این نشست که به صورت مجازی_حضوری و با حضور دانشجویان در گروه های مخالف و موافق و سخنرانی دکتر کهریزی، مدرس و عضو هیات علمی دانشگاه در ٢٣ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ برگزار گردید، با هدف تحلیل و بررسی مقوله حجاب و لزوم رعایت کردن آن به کار خود ادامه داد.

بررسی دیدگاه فطری انسان در خصوص مسئله پوشش، تاریخچه حجاب در جهان، تعریف حیا و پاسخ دهی به شبهات در این رابطه از مهم ترین محورهای این کرسی آزاداندیشی بود.

سخنران این برنامه در بخشی از سخنان خود دلیل اصلی رعایت حجاب را در سه حوزه فرد، اجتماع و خانواده مورد بررسی قرار داد و علت فدا کردن آزادی برای بعضی از مسائل را عنوان کرد.

پاسخ به سوالات و شبهات مطرح شده از سوی شرکت کنندگان و دانشجویان پایان بخش این برنامه بود./ انتهای پیام


کد خبرنگار؛ ٠۵١٠١٠١

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.