جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۹

به مناسبت بزرگداشت روز بیماران خاص وتالاسمی

با شنیدن این شعار که "هم اینک نیاز مند یاری سبزتان هستیم "گرد هم آمدند که یاریشان کنند.

جلسه

به منظور بزرگداشت روز بیماران خاص و بیماران تالاسمی ،جلسه کمیته بیماران خاص فرمانداری در محل سالن اجتماعات مجمع خیرین سلامت سیرجان واقع در بخش تالاسمی و با حضور دکتر محمدی رئیس دانشکده علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی ،دکتر جهانشاهی معاونت درمان ،مهندس رضوی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ،حمید کورکی نژاد خزانه دار مجمع خیرین ،ودیگر اعضا محترم انجمن تالاسمی وهمچنین مسئول انجمن msودبیر انجمن تالاسمی ومسئولین محترم خیریه ثامن الحجج،داروخانه هلال احمروبیماران خاص برگزار شد

به گزارش مفدا سیرجان :در این جلسه در ابتدا دکتر محمدی ضمن تشکر از حضور حاضرین بر اهتمام این دانشکده بر رفع مشکلات بیماران خاص تا کید نمود .

رقیه فیروز آبادی مسئول بخش تالاسمی درسخنانی مشکلات این بیماران را خاطر نشان کرد و به چگونگی روند خدمات دهی به این بیماران اشاره نمود .

دکتر باستانی رئیس بخش تالاسمی در سخنانی براهمیت پیشگیری در بروز چنین بیماریهایی تاکید نمود وخواستار اهمیت ویژه به این مورد وهمچنین اقداماتی جهت رفع مشکلات اشتغال و تامین معاش انان شد.

معاون سیاسی فرماندار هم به عنوان رئیس جلسه در سخنانی بر لزوم توجه به این مسائل اشاره کردوگفت :دولت دغدغه سلامت ودرمان این بیماران را دارد وتمام تلاش خود را در اجرایی نمودن مصوبات خواهیم داشت .در ادامه این جلسه پیش بین رئیس دفتر نماینده سیرجان در مجلس شورای اسلامی بر بحث کار آفرینی این بیماران تاکید نمود وخاطر نشان کرد که این مجمع همچون همیشه آماده همکاری با این کمیته است.

در پایان این جلسه از اعضای فعال کمیته وهمچنین کارکنان بخش تالاسمی تقدیر بعمل آمد .همچنین اعضای مجمع خیرین با اهدا ء هدایایی از کارکنان این بخش تقدیر وبا حضور در بخش تالاسمی وگفتگو با بیماران در این بخش و اهدا گل به آنان از آنها عیادت ودلجویی نمودند .