چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱

دبیر کل شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان تاکید کرد؛

لزوم تقویت فضای همکاری و همدلی بین شورای صنفی دانشجویان و مسئولان دانشگاه

کاشان

نازنین ادیبی دبیرکل شورای صنفی دانشجویان دانشگاه تقویت فضای همکاری و همدلی بین دانشجویان و مسئولان دانشگاه را در جهت رفع مشکلات صنفی رفاهی دانشجویان بسیار مهم دانست و از مسئولین تقاضا کرد تا نهایت همکاری را با اعضای شورای صنفی داشته باشند و حمایت خود را دریغ نکنند چرا که همه‌ برای یک هدف و در یک راستا فعالیت می کنیم و بودنشان در کنار شورا قطعا نتایج بهتری برای دانشگاه و دانشجو رقم خواهد زد.

به گزارش مفدا کاشان، نازنین ادیبی دانشجوی ترم ۶ رشته پرستاری بعنوان دبیر کل شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان انتخاب شد و در همین راستا مفدا کاشان گفتگوی اختصاصی انجام داده است که با هم می خوانیم.

دبیر کل شورای صنفی دانشجویان دانشگاه شورای صنفی را یک بازوی قوی اجرایی در دانشگاه دانست که در حوزه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی، رفاهی، تغذیه و... پیگیر مسائل و مشکلات دانشجویان است.

نازنین ادیبی هدف از عضویت در این شورا را تلاش برای بهبود وضعیت دانشجویان در عرصه‌های مختلف معرفی کرد و گفت: شورای صنفی همیشه با آغوش باز پذیرای دانشجویان دغدغه‌مند می باشد و از ایده‌های مختلف و کارآمدِ دانشجویان در هر زمینه‌ی برای بهبود اوضاع استقبال خواهد کرد.

وی بر داشتن برنامه های هدفمند در شورای صنفی تاکید کرد و گفت در تلاشیم تا پایان این دوره از شورای صنفی و با حداکثر توان و با کمک و همکاری تمامی اعضای حاضر در دوره‌ی فعلی، مشکلات دانشجویان را نسبت به شروع فعالیت های این دوره تا حد توان به حداقل برسانیم.

دبیر کل شورای صنفی مهمترین چالش ایجاد شده در اپیدمی کرونا برای دانشجویان را آموزش مجازی دانست و تایید کرد آموزش مجازی مهمترین و اساسی‌ترین چالشی است که دانشجویان در این دوره با آن روبرو شدند که با وجود اینکه بیش از یک سال از این گذشته و تلاش‌هایی هم در راستای بهبود و ارتقای سطح آموزش انجام شده اما همچنان جای زیادی برای فعالیت و ارتقای سطح کیفیت می باشدکه اعضای کمیته‌ی آموزش شورای صنفی همه‌ی تلاش خودشان را در این زمینه خواهند داشت.

ادیبی در ادامه افزود فعال بودن شورای صنفی در دوره های قبلی باعث رفع بسیاری از مشکلات دانشجویان شده وتعمیرات اساسی کولرها، موتورخانه در خوابگاه امام علی، راه اندازی وای فای و تعویض میز و صندلی‌ها در سالن مطالعه در خوابگاه محتشم، توزیع پک هفتگی صبحانه، لغو قرارداد خرید مواد اولیه توسط پیمانکار و خریدن مواد اولیه توسط خود دانشگاه و....را از جمله اقدامات انجام شده برشمرد.

‎این دانشجوی فعال فرهنگی تقویت فضای همکاری و همدلی بین دانشجویان و مسئولان دانشگاه را در جهت رفع مشکلات صنفی رفاهی دانشجویان بسیار مهم دانست و از مسئولین تقاضا کرد تا نهایت همکاری را با اعضای شورای صنفی داشته باشند و حمایت خود را دریغ نکنند چرا که همه‌ی ما برای یک هدف و در یک راستا فعالیت می کنیم و بودنشان در کنار شورا قطعا نتایج بهتری برای دانشگاه و دانشجو رقم خواهد زد.

نازنین ادیبی اظهار داشت فعالیت های فوق برنامه برای پیشرفت در حوزه های اجتماعی دانشجویان مهم است و خود نیز قبلا در خبرگزاری مفدا به عنوان خبرنگار، دبیر سرویس فرهنگی و نویسنده‌ی متن‌های رادیومفدا فعالیت داشته است.

ادیبی در پایان از دانشجویان خواست تا ارتباط حداکثری خود را با اعضای شورای صنفی حفظ نموده و با بازگو کردن مسائل و مشکلات موجود، شورا را در امر رسیدگی، پیگیری و ترفیع  مشکلات حمایت و یاری نمایند.

کدخبرنگار:490201( نهال اکبری)

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.