شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰

برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشکده علوم پزشکی نیشابور

گزارش تصویری انتخابات شورای صنفی/ نیشابور

انتخابات شورای صنفی دانشجویان با حضور ۴۲ کاندیدا برگزار شد.

به گزارش مفدا نیشابور، انتخابات شورای صنفی دانشجویان با حضور ۴۲ کاندیدا روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ به صورت الکترونیک برگزار شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی به همراه مدیر امور دانشجویی و رئیس اداره رفاه دانشجویی از روند برگزاری انتخابات شورای صنفی بازدید کردند. در حاشیه این بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی در گفتگو با مفدا گفت: دانشجویان رکن اساسی هر دانشگاه هستند و شورای صنفی زبان گویای دانشجویان برای پیگیری خواسته‌های به حق دانشجو برای بهبود شرایط رفاهی و تحصیلی است.

مهندس نعیم آبادی در ادامه بیان کرد: امروز روز مهمی در تعیین و انتخاب نمایندگان دانشجویان است، نمایندگانی که نقش اساسی در ایجاد فضای همکاری بین دانشجویان و مسئولان در جهت رفع مشکلات صنفی و رفاهی و علمی دانشجویان دارند.

انتخابات شورای صنفی دانشجویان با حضور ۴۲ کاندیدا امروز شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در حال برگزاری است.

معاون فرهنگی و دانشجویی ضمن قدردانی از  حضور تمامی کاندیدها در انتخابات شورای صنفی دانشجویی بیان کرد: اینجانب و همکاران معاونت فرهنگی و دانشجویی از این ظرفیت شورای صنفی در سال جاری بسیار استقبال نموده و انتظار حضور حداکثری دانشجویان را در این انتخابات داریم.

مهندس منصور نعیم آبادی همچنین از حمایت دانشجویان عزیز برای تعیین نمایندگان شایسته و توانمند سپاسگزاری نمود و اعلام کرد: از تعداد ۴۲ کاندید شورای صنفی تعداد ۵ نفر عضو اصلی شورای صنفی خوابگاه دختران، ۳ نفر عضو اصلی شورای صنفی خوابگاه پسران، ۵ نفر عضو اصلی دانشکده پرستاری و ۵ نفر جهت دانشکده بهداشت و پیراپزشکی اعلام نهایی خواهند شد که در مجموع ۱۸ نفر عضو شورای صنفی خواهند شد و دبیران این واحدهای انتخاباتی اعضای شورای مرکزی را تشکیل خواهند داد.

جهت مشاهده گزارش تصویری کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.