یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰

مسابقه کتابخوانی با موضوع امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار می شود

مسابقه کتابخوانی

امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با همکاری دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری مسابقه کتابخوانی با موضوع "ده درس امر به معروف و نهی از منکر" نوشته حجت‌الاسلام محسن قرائتی را برگزار می‌کند.

به گزارش مفدا شاهرود، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برای شرکت در این مسابقه باید از ابتدای درس یک تا انتهای درس هشت کتاب "ده درس امر به معروف و نهی از منکر" را مطالعه کنند.

آزمون این مسابقه چهارشنبه ۱۲ خرداد از ساعت ۱۰ تا ۱۵ به صورت مجازی برگزار می‌شود. به نفر نخست ۲۰۰ هزار، نفر دوم ۱۵۰ هزار و نفرات سوم و چهارم هرکدام ۱۰۰ هزار تومان هدیه نقدی تقدیم می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند فایل پی دی اف کتاب را از اینجا دانلود کنند.

مسابقه کتاب خوانی با موضوع کتاب "پرتوی از اسرار نماز" نوشته حجت الاسلام محسن قرائتی با همکاری امور فرهنگی و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار می‌شود. منبع این مسابقه ابتدای فصل یک تا انتهای فصل ۲۴ (نمازهای معصومان) این کتاب است.

آزمون این مسابقه شنبه ۱۰ خرداد از ساعت ۱۰ تا ۱۵ به صورت مجازی برگزار می‌شود. به دارندگان رتبه نخست ۲۰۰ هزار، رتبه دوم ۱۵۰ هزار و به نفرات سوم و چهارم این رقابت ۱۰۰ هزار تومان هدیه نقدی تقدیم می‌شود.

برای دانلود کتاب "پرتوی از اسرار نماز" اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.