یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷

با حضور رئیس و تعدادی از اعضای هیأت رئیسه دانشگاه؛

نشست هم اندیشی شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد

شورای صنفی فسا

در این نشست، ریاست دانشگاه، معاونین آموزشی و فرهنگی و دانشجویی، ریاست دانشکده های پزشکی و پرستاری، تعدادی از اعضای هیئت علمی و اعضای شورای صنفی دانشجویی دانشگاه جهت بررسی پاره ای از مشکلات و درخواست دانشجویان حضور داشتند.

به گزارش مفدا فسا،  نشست هم اندیشی شورای صنفی دانشجویان با مسئولین آموزشی دانشگاه در خصوص بررسی مسائل و مشکلات آموزشی برگزار شد.

دکتر علی اصغر خالقی رئیس دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، از برگزاری سلسله نشست های شورای صنفی با مسئولین دانشگاه تقدیر کرد.

 سپس محمد جواد اتابکی دبیر کل شورای صنفی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فساضمن تشکر از سرعت بخشیدن به روند واکسیناسیون دانشجویان، این اقدام را نوید بخش تعاملات جدی‌تر و هماهنگ‌تر دانشگاه با دانشجویان دانست.

وی افزود: اعضای کارگروه آموزش و بالین شورای صنفی نیز  به معاونت اموزش و دانشکده‌ها معرفی خواهند شد.  

سپس اعضا به بیان نظرات و مشکلات پیرامون مسائل آموزشی پرداختند.

در این نشست در خصوص برگزاری جلسات ماهیانه نماینده های ورودی هر دانشکده با مسئولین همان دانشکده برای بررسی و رفع مشکلات ایجاد شده،  انتخاب واحد دانشجویان شهریه پرداز به صورت سیستمی،  پرداخت شهریه ی شهریه پردازان به صورت اینترنتی، صدور کارت های دانشجویی برای رشته های اتاق عمل ۹۸ و علوم آزمایشگاهی ۹۸ و دانشجویان ۹۹، رفع مشکلات ایجاد شده خصوصا در مورد بحث انتقالی و مهمانی ها بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت و معاونت آموزشی ضمن ارائه راهکار و تسریع روند در خصوص برخی از پیشنهادات قول مساعد داد.

در ادامه این نشست در خصوص پاویون دانشجویان بالین پزشکی،  تعمیر آن و ساخت پاویون جدید،  واحد های مجازی ترم تابستان،   امتحانات پایان بخش های دانشجویان بالین،  کمک هزینه ی دانشجویان بالین پزشکی در بخش مینور بیمارستان علاوه بر بخش ماژور،  امکان انتخاب واحد برای قبولی های آزمون میان دوره علوم پایه خرداد ماه و بحث انتخاب واحد دانشجویان در تابستان و تطبیق دروس و رفع موانع آنها با توجه به بخش نامه ابلاغی از وزارت بهداشت، هماهنگی کارورزی با برنامه های دانشجویان جهادی بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.

سپس به برخی موارد از جمله امتحانات مجازی و موارد دخیل در برگزاری آزمون مجازی، وضعیت کاراموزی ها، گروه هماتولوژی و کلاس های پراتیک اشاره شد و مسئولین طبق بخش نامه های ارسالی از وزارت متبوع و دستورالعمل های داخلی به نظرات و درخواست دانشجویان پاسخ دادند.

گفتنی است، این نشست به صورت مجازی در بستر نرم افزار اداب کانکت نیز تشکیل شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.