یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲

به مناسبت روز روابط عمومی؛

سایت جدید دانشگاه علوم پزشکی همدان رونمایی شد

دکتر طاهری

سایت اینترنتی جدید دانشگاه علوم پزشکی همدان طراحی و بارگزاری شد.

به گزارش مفدا همدان، سخنگو و مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان خطاب به کاربران گرامی با ابراز خرسندی از این موضوع گفت: سایت جدید دانشگاه از تاریخ 20 اسفند ماه ۱۳۹۹ با توجه به دستور ریاست دانشگاه و مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه در دسترس کاربران قرار گرفته است.

دکتر محمد طاهری با بیان اینکه پرتال فعلی قدمی ارزشمند برای شروعی قدرتمند در آغاز قرن جدید است، گفت: هدف نهایی ما کسب رضایت و همراه داشتن حمایت مخاطبان گرامی است و برای رسیدن به این هدف همواره سعی کردیم بر استانداردهای کیفی خود پایبند باشیم.

وی افزود:  در این سایت کلیه اخبار و اطلاعات مربوط به حوزه‌های مختلف دانشگاه ازجمله آموزشی، تحقیقات و فناوری، فرهنگی و دانشجویی، بهداشت، درمان و ... به صورت روزآمد قابل دسترس است همچنین بخش‌هایی با عنوان مردم و بیماران، دانشجویان و اساتید، کارکنان، دسترسی سریع پیش‌بینی شده است.

 وی با اشاره به رویکرد سایت جدید دانشگاه به منظور خدمت‌رسانی هر چه بیشتر به مردم اظهار کرد: در بخش مردم و بیماران  حوزه‌هایی همچون نوبت‌دهی، پکس تصاویر پزشکی، نتایج آزمایشگاه، راهنمای بیمار، میز الکترونیک وزارت بهداشت /190، مناقصات و مزایدات، شکایات، قوانین و مقررات و استعلام و پیگیری نامه در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: رفع نیازهای دانشجویان و اساتید با قراردادن بخش‌هایی همچون هم‌آوا، نوید، فرادید، ژیرو، مجلات، کتابخانه، همایشها، تغذیه و خوابگاهها مورد توجه بوده است.

وی همچنین دسترسی سریع کارکنان به اتوماسیون اداری، اتوماسیون آماری، یادگیری و آزمون الکترونیکی، گاما، پرتال کارکنان، درآمد، سیب، خودرو، سیب، خودرو، 115 و حضور و غیاب را میسر دانست.

وی خاطرنشان کرد که دسترسی سریع به VPN، email، Ftp، راهنمای تلفنی، آموزش الکترونیک، برنامه عملیاتی، نقل و انتقال و MCMC در سایت جدید دانشگاه علوم پزشکی همدان فراهم شده است.

سخنگو و مدیر روابط عمومی دانشگاه در پایان درخواست کرد که ایرادها یا پیشنهادات با روابط عمومی دانشگاه مطرح شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.