دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۷

پیام تبریک مدیر پایگاه خبری مفدا دانشگاه علوم پزشکی زابل به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

زابل

مدیر مفدا زابل، روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه و خصوصاً همکاران مفدا در سراسر کشور تبریک گفت

به گزارش مفدا زابل، پیام تبریک میثم اسدی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی به شرح ذیل است:

"روابط عمومی آیینه تمام نمای مراکز، سازمان‌ها و نهادهای مختلف است" مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

امروزه نقش روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و راهبردی یک سازمان نقشی قابل توجه و روابط عمومی مدون و برنامه ریزی شده یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است.

جهان امروز بیش از هر زمان دیگری به دنبال آگاهی و شفافیت است و همه ابزارها و دانش بشری برای رسیدن بیشتر به این دو عنصر مهم به کار گرفته می شود.

یکی از تحولات عمده عصر حاضر تاثیر و تاثر جوامع مختلف بر فرهنگ، باور و زندگی اجتماعی یکدیگر است، مردم برای ادامه زندگی در جوامع امروز نیازهای تازه ای پیدا کرده اند و چاره‌ای جز سازگار با شرایط موجود ندارند .

انسان امروزی نمی‌تواند در برابر حوادث اتفاقات و رخدادهای جهانی بی‌تفاوت باشد، چرا که می‌داند هر رویدادی حتی در دورترین مناطق جهان نسبت به موقعیت مکانی‌اش می‌تواند بطور غیر مستقیم و یا مستقیم در زندگی او تاثیر گذار باشد. به این ترتیب انسان امروزی برای ادامه زندگی و موفقیت، نیازمند کسب اطلاعات از جهان پیرامون خود است.

در این میان فعالان عرصه روابط عمومی نقشی انکار ناپذیر در انتقال صحیح. دقیق و صادقانه اندیشه‌ها و تحولات سازمان مطبوع خود به افکار عمومی دارند و بی تردید شفافیت در همه ارکان یک ساختار اقتصادی می‌تواند تاثیرات مثبت و اثر بخشی در روند رو به رشد آنها داشته باشد .

ما نیز بر این باوریم که روابط عمومی پل ارتباطی مستحکم میان دستگاه‌های و هر ساختار سازمانی با افکار عمومی جامعه است .

در اهمیت وظیفه و جایگاه روابط عمومی ها همین بس که مولای متقیان علی (ع) در فرمان خود به مالک اشتر، او را به افکار عمومی مردم توجه می دهند و افکار توده مردم را تکیه گاه دین و جامعه اسلامی بر می شمرند.

اینجانب به نوبه خود فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه ؛ روز ملی ارتباطات و روابط عمومی  را به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی بویژه به جامعه خدوم و پرتلاش مدیران و کارشناسان و فعالان رسانه ای مفدا  تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون این عزیزان را  از درگاه ایزد متعال مسئلت می نمایم

میثم اسدی-مدیر پایگاه خبری مفدا دانشگاه علوم پزشکی زابل

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.