دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۴:۲۲

بازدید بهداشتی از سلف سرویس دانشگاه

زابل

بازدید بهداشتی از سلف سرویس دانشکده پرستاری و مامایی توسط پرسنل بهداشت محیط و امور تغذیه معاونت فرهنگی و امور دانشجویی انجام گرفت.

به گزارش مفدا زابل، مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ بازدید بهداشتی از سلف سرویس دانشکده پرستاری و مامایی توسط پرسنل بهداشت محیط و امور تغذیه معاونت فرهنگی و امور دانشجویی انجام گرفت.

در این بازدید که با هدف بررسی وضعیت بهداشتی غذا، بررسی فضای فیزیکی، روند کنترل کیفی و کمی مواد غذایی و طبخ و توزیع،  انجام شد، تمامی فضاهای آماده سازی و طبخ و توزیع غذا و همچنین نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی در این مجموعه مورد ارزیابی قرار گرفت.

با توجه به اهمیت کیفیت غذا و رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی در سلف سرویس، با توجه به شیوع بیماری کرونا و بازگشت تعدادی از دانشجویان به دانشکده، رعایت دستورالعمل های بهداشتی در رابطه با نحوه پخت و توزیع غذا در این ایام ،بیشتر از گذشته اهمیت دارد.

در این بازدید، موارد بهداشتی و غذایی بر اساس چک لیست های بهداشتی، مورد بررسی قرار گرفت و راهکار هایی جهت رفع  نواقص موجود ارائه شد.

شایان ذکر است با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و انجام فاصله گذاری اجتماعی غذای دانشجویان در خوابگاه های دانشجویی توزیع میگردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.