دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۵

روز ارتباطات و روابط‌ عمومی گرامی باد

مازندران/ روز ارتباطات و روابط‌ عمومی

در دنیای امروز، دانشگاهی اثربخش خواهد بود که بتواند ارتباط خود را با دانشجویان و جامعه حفظ نماید، مشکلات جامعه را بشناسد و برای حل معضلات و چالش‌های پیش رو تدبیر داشته باشد.

۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط‌عمومی بهانه‌ای است تا اهمیت این حوزه را به خود و دیگران یادآور شویم.

امروزه با توجه به توسعه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری فرآیند اطلاع‌رسانی، گسترش فزاینده فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و نقش روابط عمومی در نحوه استفاده از این ابزار جدید و چگونگی پیوند با جامعه اطلاعاتی و اقشار و گروه‌های متکثر اجتماعی بسیار حائز اهمیت است.

علم ارتباطات و دست‌اندرکاران فعال در حوزه روابط عمومی و رسانه، به مثابه شریان‌های حیاتی آگاهی بخشی و عامل همبستگی مخاطبان و سازمان‌ها به شمار می‌آیند و امروزه ارتباطات نقشی حیاتی در دوام و بقای سازمان‌ها داشته و سازمانی موفق‌تر است که با استفاده از ابزار و فنون نوینِ ارتباطی و اطلاعاتی، نقش خود را در جامعه پررنگ‌تر کند و نوع کار روابط‌عمومی و مسئولیت‌هایی که برعهده این بخش قرار داده شده سبب شد تا حرفه روابط عمومی، ششمین شغل پراسترس در دنیا شناخته شود.

همچنین در دنیای امروز، دانشگاهی اثربخش خواهد بود که بتواند ارتباط خود را با دانشجویان و جامعه حفظ نماید، مشکلات جامعه را بشناسد و برای حل معضلات و چالش‌های پیش رو تدبیر داشته باشد؛ مفدا مازندران روز ارتباطات و روابط‌عمومی را گرامی داشته و امید آن دارد که تعهد و تخصص بر همه‌ی ارتباطات جهانیان سایه اندازد...

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.