دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۷

در جلسه تقدیر معاون دانشجویی فرهنگی به مناسبت روز روابط عمومی مطرح شد؛

هر موفقیتی حاکی از یک عملکرد تیمی موثر است

تقدیر روز روابط عمومی

دکتر فاطمه محرری معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد روز ۲۷ اردیبهشت مصادف با روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی در نشستی از کارشناسان روابط عمومی این معاونت و پایگاه خبری مفدا مشهد تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش مفدا مشهد، دکتر فاطمه محرری معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد روز ۲۷ اردیبهشت مصادف با روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی در نشستی از کارشناسان روابط عمومی این معاونت و پایگاه خبری مفدا مشهد تقدیر و تشکر کرد.

دکترمحرری در این جلسه به جایگاه و اهمیت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اشاره کرده و تأکید کرد هر فعالیت و موفقیتی حاکی از یک عملکرد تیمی موثر است و نمی توان آن را انحصارا به واحد خاصی محدود کرد.

وی همچنین به عملکرد موثر مفدا مشهد در دوران شیوع کرونا اشاره کرده و بر تولید محتوا و آگاهی سازی بر اساس مطالب دقیق و قابل استناد تآکید کرد.

دکتر محرری در ادامه بیان کرد: باتوجه به پیش رو بودن ایام انتخابات پوشش خبری برنامه های تشکل های دانشجویی جهت آگاهی سازی و افزایش مشارکت دانشجویان در سرنوشت سیاسی کشور در اولویت باید قرار گیرد.

در ادامه جعفریان مسئول روابط عمومی حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی و مدیر پایگاه خبری مفدا مشهد ضمن تشکر از حمایت های همه جانبه معاون محترم دانشجویی فرهنگی، از زحمات شبانه روزی همکاران خود تقدیر کرده و به تولید محتواهایی در مورد واکسیناسیون ، افسردگی و اضطراب ، شب امتحان و ... در قالب های پادکست، اینفوگرافی، گزارش تصویری ، کلیپ، پوستر و عکس نوشت با همکاری واحدهای معاونت اشاره کرد و گفت: ما در پایگاه اطلاع رسانی مفدا مشهد بنا بر رسالت اطلاع رسانی که بر دوش داریم علاوه بر پوشش خبری رویدادها از ظرفیت های تولیدات محتوایی نیز جهت آگاهی بخشی به دانشجویان و سایر مخاطبان خود نیز بهره می جوییم.

در پایان جلسه دکتر محرری معاون دانشجویی فرهنگی با هدایایی از کارشناسان روابط عمومی تقدیر و تشکر کرد.

خبرنگار: لیلا حاجی زاده

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.