سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۱

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی قهرمان المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر شد+ اعلام نفرات برگزیده

اختتامیه «نخستین المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر» دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با حضور دکترسیماسادات لاری

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با کسب بیشترین امتیاز قهرمان نخستین المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور شد. همچنین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و یزد به ترتیب بر اساس جدول امتیازبندی، به عنوان دانشگاه‌های دوم و سوم این دوره از المپیاد شناخته شدند.

به گزارش مفدا، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با ۱۶۷ امتیاز  و کسب ۱۱ مدال طلا، ۶ نقره و ۱۰ برنز قهرمان نخستین المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور شد. همچنین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و یزد به ترتیب با کسب ۵۲ و ۳۱ امتیاز  بر اساس جدول امتیازبندی، به عنوان دانشگاه‌های دوم و سوم این دوره از المپیاد شناخته شدند.

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با کسب ۳ مدال طلا، ۴ نقره و یک برنز حائز رتبه دوم و دانگشاه علوم پزشکی یزد با کسب یک مدال طلا، دو نقره و بدون مدال برنز، توانست مقام سومی این دوره از المپیاد را از آن خود کند.

نخستین المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر در ۱۰ رشته ورزشی طناب زنی، اسکات پا، بارفیکس تعادلی، پله درجا، اسکات دیواری، آمادگی جسمانی، برپی، پلانک، روپایی و شنا سوئدی  با مشارکت ۱۲۴۱ دانشجوی علوم پزشکی شاهد و ایثارگر برگزار شد که امروز از تعداد محدودی از برگزیدگان این رشته‌ها  به دلیل محدودیت‌های کرونایی، طی مراسمی در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تقدیر به عمل آمد.

اسامی برگزیدگان دانشجویان دختر در رشته‌های مختلف به شرح زیر است:

دختران

رشته طناب زنی:

 مقام اول: مینا شیخ از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

مقام دوم: محیا مرادی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

مقام سوم: سارا جریده دار از دانشگاه علوم پزشکی کاشان

رشته اسکات پا:

مقام اول: آیدا مظلومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

مقام دوم: نیوشا صلاحی نیا از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

مقام سوم: فریبا آگاهی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

رشته بارفیکس تعادلی:

مقام اول: آسیه جعفری از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام دوم: پریسان قمریان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام سوم: فاطمه خلیفات از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پله درجا:

مقام اول: شقایق خسروی فر از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

مقام دوم: مینا شیخ از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

مقام سوم: مریم تقی زاده از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

اسکات دیواری:

مقام اول: فریبا آگاهی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام دوم: نگارین قلاوند از دانشگاه علوم پزشکی آبادان

مقام سوم: فاطمه جلیل ثابت از دانشگاه علوم پزشکی بهبهان

 آمادگی جسمانی ترکیبی:

مقام اول: فاطمه دهقانی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام دوم: مائده زینی وند از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

مقام سوم الهام بهروز پور از دانشگاه علوم پزشکی تهران

رشته برپی:

مقام اول: آسیه جعفری از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام دوم: آیدا مظلومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

مقام سوم: مریم مرادی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پلانک:

مقام اول‌: صالحه ثمره خمر از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

مقام دوم: فاطمه خواجه بافقی از دانشگاه علوم پزشکی یزد

مقام سوم: ریحانه پزشکی قره چه از دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

روپایی

مقام اول: شقایق خسروی فر از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

مقام دوم: زهرا نجفی از دانشگاه علوم پزشکی یزد

مقام سوم: سارا امیری پریان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

شنا سوئدی:

مقام اول مشترک: محدثه دهقان از دانشگاه علوم پزشکی یزد

مقام اول مشترک: زینب مهتری از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام سوم: سارا امیری پریان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پسران

طناب زنی:

مقام اول: امیرحسین شهبازی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام دوم: محمد علی حسینی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام سوم: سجاد مسلمی از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

اسکات تک پا:

مقام اول: حمید رضا پورخسروانی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام دوم: مهدی بهارستانی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام سوم: حسین غیور رزمگاه از دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

بارفیکس تعادلی:

مقام اول: محمد نقی رضا زاده از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

مقام دوم: پویاتیشه بری از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام سوم: حمید رضا محمدی ساردو از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پله درجا:

مقام اول: یاشار شیردل از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

مقام دوم: بهنام شفیعی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام سوم: محمد علی حسینی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

اسکات دیواری:

مقام اول: آرش اکبری از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام دوم: سجاد حاجی هاشمی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

مقام سوم: بهنام شفیعی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

 آمادگی جسمانی ترکیبی:

مقام اول: محمد رضا طاهری بروجنی از دانشگاه علوم پزشکی بابل

مقام دوم: ایلیاد یمرلی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام سوم: امیرسید احمدی از دانشگاه علوم پزشکی ایران

برپی:

مقام اول: رضا شیرزاده از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام دوم: مجتبی علیزاده از دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس

مقام سوم: سینا روشن از دانشگاه علوم پزشکی مازندران

پلانک:

مقام اول: دانیال فدایی نیا از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام دوم: سردار حسین نمازی زاده از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

مقام سوم: سید مهدی موسوی زاده از دانشگاه علوم پزشکی شاهد

روپایی:

مقام اول: کیوان محمدی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

مقام دوم: آریا شریعتی راد از دانشگاه علوم پزشکی تهران

مقام سوم: محمد ملائی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

 شنا سوئدی:

 مقام اول: رضا شیرزاده از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام دوم: مجتبی علیزاده از دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس

مقام سوم: حمید رضا پورخسروانی از دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس

برترین دانشگاه‌ها به لحاظ مشارکت حداکثری دانشجویان

رتبه اول: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

رتبه دوم: دانشگاه علوم پزشکی یزد

رتبه سوم: دانشگاه علوم پزشکی تهران

انتهای پیام

کدخبرنگار:۱۰۱۲۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.