دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳

۲۷ اردیبهشت ماه؛

پیام تبریک معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اگر ارتباطات معقول و منطقی بر اساس ارزش‎های جامعه بنا و پی‌ریزی گردد، عمده‎ترین عامل توسعه، انسانی است، روابط عمومی با تلاشی آگاهانه موجب خلق جامعه‎ای انسانی تر بر مبنای همیاری گستردهتر است و گسترش دهنده ژرفای معنای عمیق انسانی است.

روابط عمومی به عنوان ویترین یک دستگاه، دارای نقش و اهمیت بسیاری در جهت نشان دادن عملکرد آن نهاد و دستگاه برای مردم و نیز مخاطبان خاص آن می باشد، نامگذاری ۲۷ اردیبهشت‌ماه به این نام، بهانه‌ای است تا نقش و جایگاه این هنر فن را به عنوان هنرهشتم یادآور شویم و دست‌آوردهای تلاشگران خانواده بزرگ ارتباطات را ارج نهیم.

امروزه روابط عمومی پل ارتباطی میان افراد جامعه و سازمان‎ها می باشد، لذا اهمیت و ضرورت روابط عمومی، هنر مردم داری، معرفی کردن دستگاه و مرکز ثقل اطلاعات و اخبار  است.

اینجانب روز ارتباطات و روابط عمومی را صمیمانه به تمامی دست اندرکاران صدیق و سختکوش حوزه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان که در طول دوران کرونا بی وقفه در اطلاع رسانی اخبار صحیح تلاش کردند و در خطرناک‎ترین صحنه‎های کرونایی جهت تهیه خبر حاضر شدند و تلاش شبانه روزی و بدون چشم داشت خبرنگاران مفدا که اخبار معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه را در هر لحظه‎ای همچون ایام کرونا به سمع و نظر دانشجویان و مسئولین می‎رساندند تبریک عرض می‎نمایم.

دکتر اصغر سپه‎وند، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.