چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۶

با حضور اعضا؛

برگزاری نشست ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

نشست ستاد صیانت

جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی با عنوان "کمیته عفاف و حجاب"، با محوریت ارائه برنامه های عملیاتی و با حضور اعضا در معاونت فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه، نشست ستاد صیانت از حقوق شهروندی و حریم امنیت عمومی با عنوان کمیته عفاف و حجاب در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، با محوریت اعلام برنامه ها و اقدامات صورت پذیرفته و بررسی برنامه های پیشنهادی و با حضور اعضا برگزار گردید. 

در این نشست هم اندیشی که در ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ در محل سالن شهدای دانشجو معاونت فرهنگی، دانشجویی برگزار شد، هر واحد ضمن ارائه گزارشی از برنامه ها و اقدامات انجام شده که تا کنون با محوریت عفاف و حجاب صورت پذیرفته است، به بیان برنامه های پیشنهادی در ماه های آتی پرداختند و در پایان پس از بحث و تبادل نظر پیرامون مباحث مربوطه، برخی از این پیشنهادات عنوان شده در قالب طرح های اجرایی به تصویب اعضا رسید.

گفتنی است نشست ستاد صیانت از حقوق شهروندی و حریم امنیت عمومی معاونت فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، با هدف گسترش و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و ارتقاء حقوق شهروندی هر دو ماه یکبار برگزار می‌گردد./ انتهای پیام


کد خبرنگار؛ ٠۵١٠١٠١

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.