چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶

دیدار معاون آموزش ، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی گراش با مسئولین وزارت بهداشت

گراش

معاون آموزش ، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی گراش در سفر سه روزه خود به تهران با معاونین و مدیران واحدهای مختلف در وزارت بهداشت ، دیدار کرد.

به گزارش مفداگراش ، دکتر حکیمه اکبری ، معاون آموزش ، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی گراش در سفر سه روزه خود به تهران با معاونین و مدیران واحدهای مختلف در وزارت بهداشت ، دیدار کرد.

در این سفر که با همراهی هیات رییسه دانشکده علوم پزشکی گراش و دکتر حسین حسین زاده ،  نماینده مردم شهرستان های لار، خنج ، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی و با هدف بررسی مشکلات دانشکده صورت گرفت  ، دکتر حکیمه اکبری با معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت و مدیران ارشد این معاونت نشست های جداگانه ای داشت و عملکرد حوزه فرهنگی دانشجویی دانشکده گراش در سامانه های مختلف مورد ارزیابی و پایش قرار گرفت.

معاون آموزش ، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی گراش در خصوص هدف خود از این سفر ، گفت : « این سفر با هدف بررسی مشکلات کلی ، وضعیت خوابگاه ها ، سلف سرویس و سالن های آموزشی و ورزشی دانشکده صورت گرفت.»

دیدار با رئیس صندوق رفاه وزارت بهداشت و بررسی جزییات بودجه ای دانشکده علوم پزشکی گراش از دیگر برنامه های این سفر بود.

با دعوت دکتر سیما سادات لاری ، معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت ، دکتر حکیمه اکبری به عنوان «مهمان ویژه» در وبینار کشوری این معاونت با کلیه معاونین فرهنگی دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ، به صورت حضوری شرکت کرد .

معاون آموزش ، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی گراش در خصوص سایر جلسات برگزار شده ، گفت : « در نشستی که با حضور اعضای هیات رییسه دانشکده علوم پزشکی گراش و دکتر حسین زاده  با دکتر حقدوست ، معاون آموزشی وزارت بهداشت صورت گرفت ، مشکلات حوزه آموزش دانشکده گراش مطرح و مورد بررسی قرار گرفت. در این جلسه برای کمک به تامین اعتبار حوزه آموزش و تحقیقات گراش ، قول مساعد داده شد. بازنگری در چارت آموزش از برنامه های پیشنهادی این نشست بود.»

دکتر اکبری ضمن ابراز خرسندی از دیدار با مسئولین وزارت بهداشت ، بیان کرد : « در این سفر به نتایج بسیار خوبی برای دانشکده گراش دست یافتیم. عملکرد سال گذشته دانشکده را برای مسئولین، بیان و تشریح کردیم و خواستار مساعدت و همکاری بیشتر وزارت بهداشت برای ارتقاء امکانات و تجهیزات دانشکده شدیم »

دیدار با معاون درمان و معاون توسعه منابع انسانی وزارت بهداشت ، از دیگر برنامه های سفر سه روزه هیات رییسه دانشکده علوم پزشکی گراش و نماینده مردم شهرستان های لار، خنج ، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی به وزارت بهداشت بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.