شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۷

کمیته فناوری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، کمیته ای برای نوآوری های دانشجویان

اطلاعیه

کمیته فناوری معاونت تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به منظور حمایت از دانشجویان مستعد در راستای نگارش، ثبت و اجرای طرح های فناورانه تشکیل شد و دانشجویان علاقه مند می توانند جهت عضویت در این برنامه با روابط عمومی این کمیته ارتباط حاصل نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه، کمیته فناوری معاونت تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به منظور حمایت از دانشجویان مستعد در راستای نگارش، ثبت و اجرای طرح های فناورانه و تشکیل شد و دانشجویان علاقه مند می توانند به منظور همکاری به عضویت در این کمیته درآیند.

تولید محتواهای آموزشی با موضوع اصول فناوری، ارائه تسهیلات و پاداش معنوی و مادی در پایان مسیرهای فناوری، ایجاد ارتباط با اساتید با تجربه جهت اجرای ایده های محصول محور، حمایت از دانشجویان صاحب ایده در مسیر اجرای ایده های فناورانه، معرفی دانشجویان به شرکت های فناور جهت همکاری و اجرای ایده ها، برگزاری مدارس و کارگاه هایی ویژه در زمینه فناوری، توانمندسازی دانشجویان در مسیر ثبت اختراع، ارتقا سطح فرهنگ فناوری در میان دانشجویان، حمایت از دانشجویان مستعد در راستای نگارش، ثبت و اجرای طرح های فناورانه و... همگی از اهداف و برنامه های این کمیته خواهد بود.

در این راستا دانشجویان علاقمند می توانند جهت آگاهی از فعالیت های این کمیته و تاریخ برگزاری کارگاه ها در کانال تلگرامی عضو و پیج اینستاگرام کمیته را دنبال نمایند. 

کانال تلگرام به نشانی؛ @Fanavari_kums

پیج اینستاگرام به نشانی؛ @technology_kums

انتهای پیام/ کد خبرنگار؛ ۰۵۱۰۱۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.