یکشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵

رئیس صندوق رفاه دانشجویان خبر داد:

آغاز ثبت نام بیمه تامین اجتماعی برای دانشجویان دستیاری و Ph.D

بیمه

رئیس صندوق رفاه دانشجویان از آغاز ثبت نام بیمه تامین اجتماعی برای دانشجویان دستیاری و Ph.D خبر داد و گفت صندوق رفاه آماده ثبت نام از دانشجویان برای برقراری بیمه تامین اجتماعی است. هزینه های بیمه از سوی صندوق رفاه در قالب وام پرداخت می شود و ثبت نام تا تاریخ ۳۱ خردادماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

دانشجویان دوره های دستیاری و Ph.D بیمه تامین اجتماعی می شوند

مهندس بهروز رحیمی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت در خصوص خدمات رفاهی جدیدی که به دانشجویان دستیاری و تحصیلات تکمیلی اعطا می شود،  گفت: اقدام مهمی که از سال گذشته رایزنی‌های آن بنا بر تاکید مقام عالی وزارت بهداشت بر مشارکت و همراهی سازمان بیمه تامین اجتماعی و وزارت رفاه، شروع شد، بیمه تامین اجتماعی دانشجویان عزیز دستیاری و تحصیلات تکمیلی است که در همین راستا جلسات متعدد کارشناسی با نهادهای مذکور برگزار شد و پیش نویس تفاهم نامه به امضای مقام عالی وزارت، مدیرعامل محترم سازمان تامین اجتماعی و مجموعه همکاران در وزارت رفاه رسیده است و صندوق رفاه آماده ثبت نام از دانشجویان دوره های دستیاری و Ph.D برای برقراری بیمه تامین اجتماعی است.

رئیس صندوق رفاه درخصوص شرایط بیمه تشریح کرد: موضوع بیمه‌های دستیاری برای اولین بار در صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت رخ داده است و بیمه تامین اجتماعی به طور کامل خویش فرما و به صورت اختیاری است که در مجموع سوابق خدمت این عزیزان لحاظ می شود و ارزش افزوده ای را در آینده برای آنها ایجاد می کند.

وی در خصوص تامین اعتبار بیمه افزود: منابع آن از محل صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت تامین خواهد شد، در واقع هزینه هایی که به نمایندگی از دانشجویان توسط صندوق پرداخت می شود به صورت وام به آنها اختصاص می یابد که این دانشجویان بعد از فراغت از تحصیل می توانند این هزینه ها را در اقساط بلند مدت بازپرداخت کنند.

جهت ثبت نام بیمه تأمین اجتماعی دانشجویان دستیاری و PHD  اینجا کلیک کنید

ثبت نام تا تاریخ ۳۱ خردادماه سال جاری ادامه خواهد داشت

مهندس رحیمی در خصوص زمان ثبت نام خاطرنشان کرد: ما در صندوق رفاه آماده نام نویسی دانشجویان برای بیمه تامین اجتماعی می باشیم، البته مهلت برای ثبت نام حداکثر تا تاریخ ۳۱ خردادماه سال جاری ادامه خواهد داشت و دانشجویان می توانند از طریق پرتال دانشجویایی صندوق به آدرس  portal.srd.ir اقدام به ثبت نام نمایند.

شایان ذکر است که دانشجویان محترم می توانند در صورت داشتن هر گونه سوال و راهنمایی در این خصوص با شماره ۰۲۱-۸۴۲۱۲۳۳۳ تماس حاصل نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.