سه‌شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۲

برگزیدگان مسابقات قرآنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز مشخص شدند

مفدا تبریز

 اداره توسعه فعالیت های قرآنی دانشگاه با همکاری کانون دانشجویی قرآن و عترت(ع)  در ماه شعبان و رمضان اقدام به برگزاری مسابقاتی در سطح دانشگاهی ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان با موضوعات دل نوشته برای امام زمان (عج)، فریضه امر به معروف و نهی از منکر و مسابقات قرآن در رمضان در رشته های متنوع نمود. بیش از ۳۵۰ نفر در این مسابقات شرکت نمودند که از بین آنها تعداد ۳۰ نفر توانستند حائز رتبه شوند.

به گزارش مفدا تبریز، اداره توسعه فعالیت های قرآنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با صدور اطلاعیه ای، برگزیدگان مسابقات قرآنی ماه شعبان و رمضان ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان را معرفی کرد. 

بر اساس این اطلاعیه، اداره توسعه فعالیت های قرآنی دانشگاه با همکاری کانون دانشجویی قرآن و عترت(ع)  در ماه شعبان و رمضان اقدام به برگزاری مسابقاتی در سطح دانشگاهی ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان با موضوعات دل نوشته برای امام زمان (عج)، فریضه امر به معروف و نهی از منکر و مسابقات قرآن در رمضان در رشته های متنوع نمود.  

بر اساس این گزارش، بیش از ۳۵۰ نفر در این مسابقات شرکت نمودند که از بین آنها تعداد ۳۰ نفر توانستند حائز رتبه شوند. برگزیدگان می توانند جهت دریافت کارت هدیه و لوح تقدیر، روزهای سه شنبه و چهارشنبه، ۱۱و ۱۲ خرداد ماه جاری، به اداره امور فرهنگی در  طبقه فوقانی سلف امید، اتاق ۳، مراجعه کنند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.