چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱

رئیس مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه خبر داد؛

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در بخش درون دانشگاهی جشنواره آموزشی شهید مطهری صاحب سه فرآیند برتر آموزشی شد

آقای حشمتی

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در جشنواره آموزشی شهید مطهری در مرحله درون دانشگاهی صاحب سه فرآیند برتر در حیطه‌های تدوین و بازنگری برنامه‌های آموزشی، مدیریت و رهبری آموزشی و ارزیابی آموزشی شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در جشنواره آموزشی شهید مطهری در مرحله درون دانشگاهی صاحب سه فرآیند برتر در حیطه‌های تدوین و بازنگری برنامه‌های آموزشی، مدیریت و رهبری آموزشی و ارزیابی آموزشی شد.

دکتر هاشم حشمتی، رئیس مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه گفت: جشنواره آموزشی شهید مطهری به منظور قدردانی از فرآیندهای آموزشی، ارتقا و توسعه رویه‌های آموزشی جاری در دانشگاه‌ها با تدوین استانداردها مربوط به هر یک از فرآیندهای آموزشی و تعیین معیارهای سنجش، اعتبار بخشی فرآیندها، توسعه فرآیندها، ابداع و ارائه فرآیندهای جدید آموزشی در شش حیطه تخصصی تدوین و بازنگری برنامه‌های آموزشی، طراحی و تولید محصولات آموزشی، ارزشیابی آموزشی، مدیریت و رهبری آموزش، یادگیری الکترونیک و یاددهی و یادگیری برگزار می‌گردد.

وی افزود: با توجه به روند پویا، مستمر و نظام‌مند آموزش پزشکی، استانداردها و اعتباربخشی برنامه‌های حوزه آموزش ایجاب می‌کند با تمرکز بر رویکرد آینده‌نگر در این حوزه شرایط ارتقا کیفی آموزش را فراهم آوریم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.