شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۳

به همت انجمن علمی هوشبری دانشگاه علوم پزشکی قزوین؛

وبینار ایده پردازی و روش ثبت آن در مراکز رشد دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار شد

وبینار استارت آپ

به همت انجمن علمی هوشبری، وبینار ایده پردازی و روش ثبت آن در مراکز رشد دانشگاه‌های علوم پزشکی با محوریت استارت آپ برگزار شد.

به گزارش مفدا قزوین، به همت انجمن علمی هوشبری دانشگاه علوم پزشکی قزوین، وبینار ایده پردازی و روش ثبت آن در مراکز رشد دانشگاه‌های علوم پزشکی با محوریت استارت آپ، و با تدریس حمید کاریاب و محمد علی قربانپور، یکشنبه ۲ خرداد در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار گردید.

در این وبینار مباحثی از جمله استارت آپ چیست، ساختن ایده استارت آپی، چگونه طرح را به خط تولید برسانیم، تیم سازی استارت آپی، اصول نوآوری در استارت آپ، استارت آپ ناب، طراحی بیزینس پلن و بیزینس مدل یک استارت آپ، اصول جذب سرمایه برای استارت آپ، استارت آپ های اجرا شده در ایران، استارت آپ های اجرا شده در دنیا، مقایسه تحلیلی استارت آپ های اجرا شده در ایران و سایر کشورها تدریس شد.

گفتنی است؛ این کارگاه با حضور ۳۸ نفر از دانشجویان رشته های هوشبری، میکروبیولوژی، علوم و صنایع غذایی، پرستاری، اتاق عمل، پزشکی، علوم آزمایشگاهی، مامایی، داروسازی، شیمی، نانوتکنولوژی، ام.بی. ای و مهندسی نقشه برداری دانشگاه های قزوین، خرم آباد، یزد، قم، کرمانشاه، اراک، رفسنجان، مشهد، شهید بهشتی، تبریز، اصفهان، شیراز برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.