یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۸

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه؛

روحیه مطالبه گری به همراه اخلاق مداری و انصاف مهمترین ویژگی منتخبان شوراهای صنفی است

جلسه معارفه و هم  اندیش معاون فرهنگی و دانشجویی با شورای صنفی

نخستین نشست معارفه منتخبان شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه روز گذشته ابتدا در سالن جلسات دانشکده پرستاری برگزار شد و سپس جهت هم اندیشی به گفتگو با معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پرداختند.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، نخستین نشست معارفه منتخبان شورای صنفی روز گذشته ابتدا در سالن جلسات دانشکده پرستاری برگزار و سپس جهت هم اندیشی  به گفتگو با معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پرداختند.

"دکتر محمد قربانی" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در حاشیه ی این جلسه و در گفتگو با خبرنگار سرویس صنفی رفاهی گفت: شوراهای صنفی همچنان که از نام آن پیدا هست با مشورت، همفکری بایستی ابتدا به تبیین و اولویت بندی دغدغه های دانشجویان بپردازند و سپس با تعاملی دو سویه به پیگری و حل آنان قدم به قدم اقدام نمایند. روحیه مطالبه گری به همراه اخلاق مداری و انصاف مهمترین ویژگی منتخبان شوراهای صنفی است که باید سرلوحه ی قعالیت های خود قرار دهند. همچنین درنظر گرفتن اهداف بزرگ و میسر درکنار قرار گرفتن دانشجویان و نیروهای جوان و خوش فکر بعنوان پایه های استوار پیشرفت می تواند مسیر مجموعه دانشگاه را هموارتر نمایند.

وی ادامه داد: امور صنفی و رفاهی دانشجویان همواره جز جدایی ناپذیر دغدغه های بنده و همکارانم در مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی بوده است تا تحصیلی با کیفیت را در این دوران زندگی برای آنان رقم بزنیم و در همین راستا حتی با شیوع ویروس کرونا دست از کار نکشیده و فعالیت های گوناگونی ازجمله تجهیز و راه اندازی سالن ورزشی، خوابگاه پسران دانشجو و غیره می باشد و این شروع مسیر برای قدم های بزرگتر است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.