دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۷

با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی؛

سالن ورزشی چند منظوره امام خمینی(ره) علوم پزشکی گیلان افتتاح شد

افتتاحیه

با حضور دکتر سعید نمکی، مقام عالی وزارت بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی سالن ورزشی چند منظوره امام خمینی(ره) لاکان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به صورت ویدئو کنفرانس همزمان با ۳۲ پروژه بهداشتی و درمانی استان گیلان افتتاح شد.

به گزارش مفدا گیلان،  در بیست و هشتمین آیین پویش ره سلامت در مراسمی با حضور دکتر سعید نمکی مقام عالی وزارت هداشت، درمان و آموزشی پزشکی، سالن ورزشی چند منظوره امام خمینی (ره) لاکان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با مساحت ۱۲۰۰ متر مربع واعتباری بالغ بااعتبار ۴میلیارد و ۱۰۰میلیون تومان با حضور رحیم عبدسنبلی مدیر تربیت بدنی دانشگاه و جمعی از همکاران این مجموعه به صورت ویدئو کنفرانس همزمان با ۳۲ پروژه بهداشتی و درمانی استان گیلان افتتاح شد.

سالن ورزشی مجتمع امام خمینی(ره) که میزبان تمامی فعالیت های ورزشی دانشجویان، اساتید و هیئت رییسه این دانشگاه در طی سالیان زیادای بوده است پس از ۲۵ سال از اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ مورد بازسازی و تجهیز قرار گرفته است.
لازم به ذکر است، به زودی شاهد افتتاح زمین فوتبال، فوتسال و والبیال ساحلی در این مجموعه ۲ هکتاری ورزشی خواهیم بود تا شرایط مناسبی برای فعالیت های هرچه بیشتر ورزشی دانشجویان فراهم شود.

کد خبرنگار:۵۶۴۴۰۱ 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.