چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹

با حضور رئیس دانشگاه؛

مشکلات دانشجویان بالینی دانشگاه علوم پزشکی لرستان پیگیری شد

صنفی

طی جلسه‌ای با حضور دکتر محمدرضا نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان و نمایندگان دانشجویان بالینی دانشگاه، مسائل و مشکلات دانشجویان بررسی شد.

به گزارش خبرنگار مفدا، با توجه به مسائل اخیر دانشجویان بالین، در حوزه واکسیناسیون و معوقات پرداخت نشده، دبیر شورای صنفی بالینی طی جلسه‎ای با ریاست دانشگاه آن‎ها را مطرح کرد.

از جمله موارد مطرح شده در این جلسه پیگیری نامه دکتر محمودی (ریاست دانشکده) در تاریخ ۸ خرداد در ارتباط با معوقات پرداخت نشده کرونای کارورزان بود که متعهد شدند طبق دستورالعمل ها به زودی پرداخت شود.

همچنین، واکسیناسیون دانشجویان بالین، که متقاضی دریافت واکسن سینوفارم هستند و با هماهنگی ریاست دانشگاه و مسوولان مربوطه، دانشجویان اینترن و استاجری که واکسن دریافت نکرده‌اند، تعدادی واکسن سینوفارم فراهم شود.

 مخیری دبیر کارگروه بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیز متعهد شد، در صورتی که در زمان مقرر واکسن سینوفارم به استان وارد نشود از استان‎های دیگر گرفته شود و واکسیناسیون برای این دانشجویان تا پنج شنبه هفته آینده ۲۰ خرداد ماه انجام ‎شود.

همچنین، تنها دانشجویان اینترن و استاجری، که متقاضی دریافت واکسن سینوفارم هستند فردا در بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد حضور به عمل آورند تا مشخصات آن‎ها ثبت شود.

کد خبرنگار: ۵۸۰۱۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.