دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸

۳۶ هزار اثر جشنواره «تیتر ۱۲» داوری و نمرات آن‌ها به ثبت نهایی رسید

تیتر12

پس از گذشت حدود ۵۰ روز از شروع فرایند داوری جشنواره «تیتر ۱۲»، تعداد ۳۶ هزار اثر داوری و نمرات آنها به ثبت نهایی رسیده و سایر آثار و نشریات در وضعیت ذخیره موقت و درحال داوری قرار دارد.

به گزارش مفدا، داوری دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی- تیتر در هفته‌های گذشته پیگیری و دنبال شد و در مجموع ۳۶ هزار اثر مورد ارزیابی و داوری قرار گرفت.

با توجه به اینکه هر اثر توسط دو داور و بصورت مجزا مورد بررسی قرار می‌گیرد در مجموع برای کلیه ۲۳۷۸۹ اثر راهیافته به داوری تعداد ۴۷۵۷۸بار داوری صورت خواهد پذیرفت.

داوری مرحله اول تمامی آثار و نشریات در رسته‌های مختلف به داوران مرحله اول اختصاص یافته و  تا پایان خردادماه کلیه ۴۷۵۷۸ اثر داوری و نتایج آن اعلام خواهد شد.

مرحله اول داوری دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی توسط بیش از یکصد نفر از اساتید و روزنامه نگاران باسابقه کشوری در حال انجام است.

هر ساله جشنواره تیتر توسط یکی از دستگاه‌های آموزش عالی کشور برگزار می‌شود. سال گذشته جشنواره تیتر ۱۱ به میزبانی وزارت علوم برگزار شد و امسال وزارت بهداشت میزبان جشنواره «تیتر ۱۲» خواهد بود که با شعار «عینیت در خبر، انصاف در تحلیل، آزادی در بیان» برگزار می‌شود.

به رسم هرساله و براساس توافق صورت گرفته میان معاونت فرهنگی، اجتماعی وزارت علوم و معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، این معاونت مستقر دروزارت بهداشت متولی برگزاری جشنواره «تیتر ۱۲ »خواهد بود.

این دوره از جشنواره بخش‌های متعد و مختلفی دارد. «آثار برگزیده»  شامل ۲۶ رسته، «نشریات برگزیده» شامل ۱۸ رسته و «فضای مجازی» شامل ۸ رسته، «بخش ویژه»  نیز با دو موضوع در کنار «سرزمین مادری» پنج بخش اصلی جشنواره را تشکیل می‌دهند. امسال همچنین برای نخستین بار بخش «سرزمین مادری» با هدف ارزیابی و آشنایی از فعالیت‌های فرهنگی دانشجویان ایرانی خارج از کشور در حوزه رسانه و ایجاد ارتباطی فرهنگی در نظر گرفته شده است. بدین منظور تفاهم‌نامه‌ای با سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی منعقد شده است که زمینه‌ساز گسترده‌تر شدن این ارتباطات فرهنگی است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.