سه‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱

دفترچه راهنما منتشر شد؛

ثبت‌نام‌ آزمون‌ استخدامی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی و پارک‌های علم و فناوری وزارت علوم آغاز شد

زمان و نحوه ثبت‌نام و برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه‌ها اعلام شد

فرصت ثبت‌نام‌ و شرکت در آزمون‌ استخدام پیمانی دانشگاه ها، مؤسسات آموزشی پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال ۱۴۰۰ از امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ آغاز شد.

به گزارش مفدا،دفترچه راهنمای ثبت‌نام‌ و شرکت در آزمون‌ استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال ۱۴۰۰ منتشر شد.

به دنبال اطلاعیه ۵ خرداد ۱۴۰۰ سازمان سنجش، متقاضیان‌ ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می توانند از امروز سه‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

فرصت ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم تا روز شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ادامه دارد و متقاضیان می‌توانند در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون ثبت‌نام کنند.

آزمون‌ استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم در روز جمعه ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.مهر/انتهای پیام

کدخبرنگار:۱۰۲۲۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.