چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۸

جلسه هم اندیشی شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان با مدیر دانشجویی دانشگاه برگزار شد

کاشان

جلسه هم اندیشی شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان با مدیر دانشجویی دانشگاه در راستای بهبود کمیت و کیفیت غذا و بررسی مشکلات خوابگاه ها برگزار شد.

به گزارش مفدا کاشان، جلسه هم اندیشی شورای صنفی دانشجویان با مدیر دانشجویی دانشگاه در راستای بهبود کمیت و کیفیت غذا و بررسی مشکلات خوابگاه ها مورخ ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار شد.

در این جلسه که با حضور مدیر دانشجویی، مسئول اداره تغذیه، دبیر و مسئول کمیته تغذیه شورای صنفی دانشجویان برگزار شد؛ تغییر در چینش غذایی، حذف و اضافه برخی غذاها و مشکلات خوابگاه ها مورد بررسی قرار گفت.

در ادامه بر مشارکت فعال کمیته تغذیه شورای صنفی دانشجویان در تدوین برنامه غذایی تاکید شد و با توجه به نظرسنجی صورت گرفته از دانشجویان در خصوص برنامه غذایی در کانال شورای صنفی، اقدام لازم جهت بهبود کیفیت غذاهایی که کمترین امتیاز را کسب کردند مثل کشک بادمجان، استانبولی پلو و... انجام شود یا غذاهای دیگر جایگزین گردد.

در خصوص رفت و آمد دانشجویان به خوابگاه هماهنگی لازم بین مسئولین خوابگاه ها، ناظمه ها و نگهبان مجموعه صورت پذیرد و شورای صنفی نیز در مورد قوانین مقررات اسکان در خوابگاه و ورورد و خروج اطلاع رسانی لازم را انجام دهد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.