پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۱

در قالب سفر یک‌روزه به شهرستان لارستان؛

مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت از دانشکده بهداشت اوز و امکانات خوابگاهی آن بازدید کرد

بازدید مهندس خدابنده لو از خوابگاه دانشکده بهداشت اوز علوم پزشکی لارستان

مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت در جریان سفر یک روزه دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی این وزارتخانه از دانشکده بهداشت اوز و امکانات خوابگاهی آن بازدید کرد.

به گزارش مفدا لارستان، خوابگاه ملکی و خیر ساز دخترانه حضرت فاطمه (س) با وسعـت ۶۰۰ متر مربـع که دارای دو طبقه با ظرفیـت ۷۰ نفر است و همچنین خوابگاه شماره دو دخترانه با ظرفیت ۱۰۰ نفر که استیجاری می‌باشد از جمله خوابگاه‌های است که مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت از آنها بازدید کرد. مهندس رحمان خدابنده لو ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این دو خوابگاه از نزدیک در جریان امور خوابگاه‌های دانشجویی قرار گرفت.

 مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همراهی فروغ مظلومی مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان، رئیس و جمعی از دانشجویان دانشکده بهداشت واقع در شهر اوز از خوابگاه‌های دخترانه و امکانات این دانشکده بازدید کردند.

 دانشکده بهداشت واقع در شهر اوز از توابع دانشکده علوم پزشکـی و خدمـات بهداشتـی درمانـی لارستـان است. در حال حاضر این دانشکده در رشته‌های بهداشت عمومی، تغذیه، بهداشت حرفه‌ای و بهداشت محیط اقدام به تربیت دانشجو می‌کند.

لازم به ذکر است در سفر معاون وزیر بهداشت به شهرستان لارستان، دکتر سید عابدین حسینی آهنگری مشاور معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ، دکتر بهزاد تدین معاون تسهیلات صندوق، مهندس رحمان خدابنده‌لو مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت، دکتر حسن زائری لطف مدیرکل فرهنگی و همچنین مرضیه نعمتی رئیس دفتر معاونت، دکتر لاری را همراهی کردند.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، در قالب سفرهای استانی تاکنون از دانشگاه‌های علوم پزشکی بندرعباس،کرمانشاه، همدان، مشهد، تبریز، بابل، زنجان، البرز، قم، اراک، سمنان، ارومیه، ساوه، نیشابور، خوی، گلستان، ایلام، گیلان، جیرفت، بم، قزوین، کاشان، شهرکرد، اصفهان و... بازدید کرده است و طی دیدار با مسؤولان و نمایندگان نهادهای دانشجویی دانشگاه‌های مربوطه از نزدیک در جریان مشکلات و کمبودهای این دانشگاه‌ها قرار گرفته است. انتهای پیام

کدخبرنگار:۱۰۲۲۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.