شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۷

نشست بصیرتی مدافعان سلامت برگزار شد

نشست بصیرتی

نشست بصیرتی مدافعان سلامت به دعوت بسیج جامعه پزشکی و همکاری اعضاء بسیج اساتید و بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) وشبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امام خمینی(ره)برگزار گردید.

به گزارش مفدا آباده- مسئول سیاسی سپاه فجر استان فارس در این نشست ابتدا به فرآیند ۵ گانه تحقق اهداف انقلاب اسلامی از دیدگاه مقام معظم رهبری اشاره نمود و تشکیل دولت اسلامی را از بسیاری از جهات مهم و اساسی بر شمرد.

مجید وامق در این نشست انتخابات را عرصه مهم کار جهادی و انقلابی دانست که مردم می بایست با انتخاب اصلح،عدم حضور در انتخابات را خنثی و دشمن را ناامید نمایند.
او در ادامه افزود: برای انتخابات بی تفاوت نباشیم و با ایجاد انگیزه در بین افراد و حضور حداکثری در حوزه های اخذ رای برای حل مشکلات اقدام نمائیم، با عزم راسخ و انتخاب اصلح باعث تضعیف روحیه دشمنان باشیم و به پیشرفت کشور کمک کنیم.
در این برنامه رئیس دانشکده پرستاری نیز بر حضور پرشور و حد اکثری تاکید کرد.
دکتر علیرضا توکل گفت: از همه همکاران و اعضاء جامعه دانشگاهی و دانشجویان می خواهم جمعه بیست و هشتم خرداد با حضور در شعبه های اخذ رای گامهایی را در راستای تحکیم پایه های نظام جمهوری اسلامی برداریم.
گفتنی است در این نشست که با رعایت دستور العملهای بهداشتی برگزار شد در پایان به سوالات حاضران توسط مجید وامق پاسخ داده شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.