یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۰

در جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛

سه نشریه جدید بسیج دانشجویی مجوز انتشار دریافت کردند

ناظر برنشریات

نخستین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سال ۱۴۰۰ برگزار شد و سه عنوان نشریه جدید مربوط به بسیج دانشجویی مجوز انتشار دریافت کردند.

به گزارش مفدا مشهد، نخستین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سال ۱۴۰۰ ظهر روز سه‌شنبه ۱۸ خردادماه و در محل دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد و سه عنوان نشریه جدید مربوط به بسیج دانشجویی مجوز انتشار دریافت کردند.

در این جلسه که با حضور دکتر فاطمه محرری معاون فرهنگی و دانشجویی و رییس کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه و دکتر محمد اسماعیل‌زاده مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه و دبیر این کمیته برگزار شد، درخواست انتشار نشریه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی «رهنما»، به صاحب امتیازی بسیج دانشجویی مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

همچنین در ادامه این جلسه دو درخواست مجوز انتشار نشریه دیگر با عناوین «بازتاب» و «Medup»، هر دو به صاحب امتیازی بسیج دانشجویی بررسی و به تصویب رسید.

اعضای کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه به دلیل وجود برخی نواقص و ایرادات درخواست صدور مجوز نشریه «سنسوریا» را جهت بازنگری و رفع ابهامات به دبیرخانه نشریات برگشت دادند.

گفتنی است در پایان جلسه، وصول نامه درخواست انصراف خانم الهه صالحی از مدیرمسئولی و سردبیری نشریه «ارغوان» نشریه کانون شعر و ادب ارغوان به اطلاع اعضای کمیته رسید.

خبرنگار: علی ابراهیمی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.