دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۶

با حضور رئیس دانشکده؛

مراسم معارفه اعضای جدید شورای صنفی دانشکده علوم پزشکی نیشابور برگزار شد

نیشابور

منتخبین دانشجویان به رئیس دانشکده، معاون فرهنگی و دانشجویی، معاون آموزشی، معاون تحقیقات و فناوری، مدیران و روسای ادارات معاونت فرهنگی و دانشجویی معرفی شدند.

به گزارش مفدا نیشابور، منتخبین دانشجویان ظهر یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ در جلسه ای که با حضور رئیس دانشکده، در سالن جلسات ریاست برگزار شد با مسئولین دانشکده آشنا و معرفی شدند.

منصور نعیم آبادی معاون فرهنگی و دانشجویی ضمن گرامیداشت دهه کرامت و تبریک میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر، از مشارکت بالای دانشجویان در انتخابات شورای صنفی ۱۴۰۰ قدردانی نمود و گفت: در اولین تجربه انتخابات الکترونیک شورای صنفی، دانشجویان با مشارکت حداکثری در آینده یک ساله حوزه صنفی مشارکت کردند و اتفاق بزرگی در تاریخ علوم پزشکی نیشابور رقم خورد.

نعیم آبادی ادامه داد: با وجود شرایط کرونا و عدم حضور دانشجویان در دانشکده، با تلاش مدیر دانشجویی، رئیس اداره رفاهی و دیگر همکاران معاونت، بالاترین نرخ کاندیداتوری و مشارکت را شاهد بودیم.

معاون فرهنگی و دانشجویی در خطاب به دانشجویان منتخب شورای صنفی اظهار داشت: شما مشاورین ما در امور صنفی دانشجویان هستید و این فرصت ارزشمندی است که به عنوان نماینده دانشجویان با ارائه پیشنهادات و راهکارها نقش خود را در سیاست گذاری و تصمیم گیری های دانشکده ایفا کرده و در جهت بهبود خدمات رسانی به دانشجویان گام بردارید و امیدوارم بهترین ها را به اتفاق هم رقم بزنیم.

گلابگیران مدیر امور دانشجویی نیز با ارائه گزارش عملکرد انتخابات شورای صنفی اذعان داشت: انتخابات این دوره در چهار حوزه دانشکده بهداشت و پیراپزشکی، دانشکده پرستاری و مامایی، خوابگاه دختران و خوابگاه پسران برگزار شد که با ۳۸۳ رای اخذ شده انتخابات در تمام حوزه ها انجام شد.

در ادامه هر یک از برگزیدگان انتخابات شورای صنفی به معرفی خود پرداختند و اولین مطالبات خود از جمله شهریه خوابگاه، سرویس رفت و آمد به خوابگاه را با مسئولین در میان گذاشتند.

دکتر محسن عظیمی نژاد رئیس دانشکده پیروزی در انتخابات را به اعضای جدید شورای صنفی تبریک گفت و بیان داشت: امانتداری، رعایت حقوق و روحیه مطالبه گری ویژگی هایی است که موجب جلب اعتماد و کسب آرا می گردد و شما با چنین خصوصیاتی به عنوان معتمدین دوستان خود انتخاب شده اید.

دکتر عظیمی نژاد ضمن آرزوی موفقیت برای این دانشجویان گفت: امکانات امروز دانشکده نتیجه زحمت و تلاش مدیران و مطالبه گری دانشجویان قدیم است و خدا را شاکریم که امروز دانشجویان دختر ما در خوابگاه ملکی ساکن هستند، خوابگاهی که به اذعان دکتر لاری اگر نگوییم بهترین است ولی جز بهترین ها است.

رئیس دانشکده در ادامه گفت: از جمله برنامه های آینده دانشکده ساخت خوابگاه پسرانه و خوابگاه متاهلین می باشد که با  پیگیری و مطالبه گری شما عزیزان در این زمینه، دانشجویان آینده از نتیجه آن بهره مند خواهند شد.

دکتر عظیمی نژاد از مشارکت بالای دانشجویان در انتخابات شورای صنفی ابراز خرسندی کرد و گفت: مشارکت نشان دهنده علاقه دانشجویان به آینده خودشان است.

در پایان رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور از دانشجویان خواست تا با حضور پای صندوق های رای و شرکت در انتخابات ریاست جمهوری پیام رسان اقتدار ملی به جهانیان باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.