دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۴

وبینار آموزشی «درد شکم حاد؛ با رویکرد عملی» در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد

وبینار انجمن پزشکی / سبزوار

وبینار آموزشی «درد شکم حاد؛ با رویکرد عملی» به همت انجمن علمی، دانشجویی پزشکی و با تدریس خانم دکتر فاطمه‌سادات علوی‌زاده متخصص جراح عمومی و عضو هیأت علمی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا سبزوار، اولین جلسه از سری وبینارهای VC توسط انجمن علمی دانشجویان پزشکی سبزوار(ایمسا) روز جمعه ۲۱ خرداد ماه برگزار شد.

سنا جعفرلو دبیر انجمن علمی پزشکی دانشگاه در همین خصوص گفت: مجموعه وبینارهای VC با هدف آموزش مهارت‌های علمی پزشکی و با رویکردی عملی توسط انجمن علمی دانشجویان پزشکی برگزار می‌شود.

دبیر انجمن علمی پزشکی با بیان اینکه اولین جلسه از این سری وبینارها با موضوع دردهای حاد شکمی و با ارائه خانم دکتر علوی‌زاده, جراح محترم بیمارستان امداد شهیدبهشتی و استادیار دانشکده پزشکی سبزوار برگزار شد اظهار داشت: در این وبینار ۵۰ نفز از دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه‌های سراسر کشور شرکت داشتند که پس از ارزیابی‌ها و بازخوردها، رضایت بخشی این وبینار برای تیم اجرایی حاصل شد.

جعفرلو در پایان از دانشجویان خواست برای اطلاع از جلسات بعدی وبینارهای VC،  کانال انجمن علمی دانشجویان پزشکی سبزوار به آدرس IMSA_Medsab@  را دنبال نمایند.

کد خبرنگار: ۳۶۰۶۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.