سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰

دبیر هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی مشهد:

انتخاب درست در پنجره طلایی ورود به قرن جدید

انتخابات 1400 مشهد

رحیمی دبیر هیأت رییسه دانشگاه : هم اکنون ما با چالش‌های متعددی در کشور مواجه هستیم که سبب می شود که تصمیمی که می‌گیریم در آینده حل آن مشکلات مهم باشد، لذا رای دادن و شرکت در انتخابات از اهمیت بسزایی برخوردار است.

به گزارش مفدا مشهد دکتر حمیدرضا رحیمی دبیر هیئت رئیسه و مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با مفدا مشهد گفت: در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ هستیم بنده به عنوان یک عضو هیئت علمی جوان دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دبیر هیئت رئیسه دانشگاه نکته بسیار با اهمیتی را در خصوص شرکت در انتخابات ۱۴۰۰می خواهم به همه دانشگاهیان عزیز یادآوری کنم و آن اینست که : مادر پنجره طلایی ورود به قرن جدید هستیم و بسیار بسیار مهم است که در این لحظه تاریخی و نقطه عطفی که در آن به سر می بریم تصمیم درست بگیریم.

وی افزود: همه ما دهه شصتی ها در این برهه باید تصمیم درستی بگیریم تا بتوانیم آینده درستی را هم برای خودمان هم برای فرزندانمان رقم بزنیم.

رحیمی تصریح کرد: هم اکنون ما با چالش‌های متعددی در کشور مواجه هستیم که سبب می شود که تصمیمی که می‌گیریم در آینده حل آن مشکلات مهم باشد، لذا رای دادن و شرکت در انتخابات از اهمیت بسزایی برخوردار است و امیدوارم که همه ما با رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل های بهداشتی در یک انتخابات پرشور شرکت کنیم.

خبرنگار: حمید دهقانیان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.