سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹

نشست معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با معاون وزیر بهداشت

دیدار معاون دانشگاه با معاون وزیر بهداشت

دکتر سیده زهرا اصغری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان با حضور در وزارت بهداشت با دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مفدا همدان، دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این دیدار، ضمن قدردانی از تلاش های مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان، فعالیت های صورت گرفته در همدان را ارزشمند دانست.

دکتر سیده زهرا اصغری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه هم در این نشست ضمن ارائه گزارش عملکردی از مجموعه فعالیت های فرهنگی، دانشجویی، ورزشی، مشاوره و ... این معاونت طی سه ماه نخست سال جاری به برنامه های در دست اقدام این معاونت در خصوص ایجاد زمین ورزشی در خوابگاه های دانشجویی، خرید تجهیزات جدید برای خوابگاه ها و سلف سرویس دانشجویی و بهسازی محوطه فضای سبز خوابگاه شهید مدنی اشاره کرد.

گفتنی است رسیدگی به وضعیت پاویون دستیاران و دانشجویان اینترن نیز از دیگر مواردی بود که در نشست معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت با معاون دانشگاه علوم پزشکی همدان بررسی شد.

لازم به ذکر است در این نشست دکتر زائری لطف مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت، مهندس خدابنده لو مدیرکل دانشجویی این وزارتخانه، دکتر حسینی آهنگری مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت و مهندس کاووسی مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ابن سیما همدان هم حضور داشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.