چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۱

بازدید از خوابگاه دانشجویی پردیس ۱ و ۲ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با همرای دبیر شورای صنفی دانشگاه

بوشهر/بازدید

از خوابگاه دانشجویی پردیس ۱ و ۲ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور و همرای رییس اداره خوابگاه‌ها و دبیر شورای صنفی دانشگاه بازدید شد.

به گزارش مفدا بوشهر، با توجه به درخواست تعدادی از دانشجویان خوابگاه دخترانه  نسبت به وضعیت اسکان در خوابگاه های پردیس ۱و ۲  رئیس اداره امور خوابگاه ها با همراهی کارشناسان آن اداره و دبیر شورای صنفی مرکزی دانشکده ها، از خوابگاه پردیس ۱ بازدید کردند. 

مسائل مورد اعتراض دانشجویانشامل مواردی از جمله؛ عدم رضایت حدود ۳۰ نفر از دانشجویان پردیس۲ ساکن در پردیس۱ جهت انتقال به خوابگاه خود، عدم رضایت دانشجویان در خصوص افزایش تعداد ساکنان اتاق ، درخواست تعدادی از دانشجویان تازه وارد پردیس۱ (همچنین تعدادی که از قبل ساکن این خوابگاه بودند) برای انتقال به پردیس ۲ بود.

 در پی مذاکراتی که با دانشجویان صورت گرفت، تصمیمات نهایی مبنی بر تعامل با آنها در خصوص مسائل مورد اعتراض آنها گرفته شد.

این موارد شامل:

_ دانشجویان پردیس۲ ساکن در خوابگاه پردیس ۱ در جایگاه فعلی خود بمانند

_ در خصوص کاهش ظرفیت اتاق های پردیس۱ از ۳ نفر به ۲ نفر  دانشجویان پردیس۱ که متقاضی انتقال به پردیس ۲ بودند، به آن خوابگاه منتقل خواهند شد.

_ به‌دلیل تکمیل ظرفیت پردیس۱ و جهت پیشگیری از افزایش ظرفیت اتاق‌های آن خوابگاه، کلیه دانشجویانی که از تاریخ 23 خردادماه  وارد خوابگاه شده‌اند در پردیس۲ اسکان داده خواهند شد.

_  مستقر شدن تعدادی از نیروهای خدماتی مرد توسط اداره خوابگاه برای جابجایی وسایل دانشجویان از پردیس۱ به پردیس۲

_ تا زمان برطرف شدن مشکل کمبود سرپرست در پردیس۲ دو نفر از همکاران معاونت دانشجویی با امور خوابگاه ها همکاری کنند.

همچنین در خصوص عدم رعایت پروتکل های بهداشتی برخی از دانشجویان (از جمله نزدن ماسک) از طرف اداره خوابگاه طی اطلاعیه ای به دانشجویان خاطی تذکر داده خواهد  که نسبت به زدن ماسک اقدام کنند، در غیر این صورت به کمیته انضباطی معرفی خواهند شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.