پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷

بیانیه دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان پیرامون انتخابات ۱۴۰۰

موسوی همایون

سیدمصطفی موسوی همایون، دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه پیرامون انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی سال ۱۴۰۰ بیانیه ای را منتشر کرد.

به گزارش مفدا همدان، در متن این بیانیه آمده است:

آگاهانه تصمیم بگیر و شایسته انتخاب کن!

قطعاً سرنوشت کشور در یک برهه‌ی زمانی در مسائل عمده، وابسته‌ی به عملی است که شما مردم ایران روز جمعه ان‌شاءاللّه انجام خواهید داد. مقام معظم رهبری | ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

امروز نظام جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه همبستگی و همراهی آحاد مردم با نظام اسلامی به عنوان مردم سالار ترین نظام دینی در جهان، ترکیب زیبایی از جمهوریت و اسلامیت که یادگار امام خمینی (ره) است را به رخ جهانیان کشیده است.

انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، این فرصت را فراهم می کند که به مطلعی نوید بخش در راستای تداوم مردم سالاری دینی و انسجام ملی بدل شود.

دشمنان ملت ایران، مغموم از شکست‌های پیاپی در مقابل نظام اسلامی از اجرای نقشه‌های شوم خود در همه این سال های بعد از انقلاب از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند و با هیاهوی تبلیغاتی خواهان تزلزل در اراده مردم هستند. اما به تاکید «رهبر معظم انقلاب» هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است باید پای صندوق رای حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ظهور برسد.

لذا اینجانب، دوست و برادر کوچکتان از شما مردم شریف به ویژه دانشجویان عزیز دانشگاه علوم پزشکی همدان؛ دعوت به حضور حداکثری در پای صندوق های رای برای اثر گذاری در آینده کوتاه مدت و دراز مدت خود و نیز عبور از بحران ها و مشکلات، و دادن رای به فرد شایسته و اصلح می نمایم.

همه باهم، برای ایران

۲۷ خرداد ۱۴۰۰

سید مصطفی موسوی همایون

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.