شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۹

جلسه شورای مدیریت پشتیبانی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد

قدردانی

جلسه شورای مدیریت پشتیبانی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) سه‌شنبه 25 خردادماه 1400 در سالن شورای ریاست برگزار شد.

به گزارش مفدا تهران، مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، جلسه شورای مدیران پشتیبانی مجتمع با حضور دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع و تیم معاونت پشتیبانی مجتمع سه‌شنبه 25 خردادماه 1400 در سالن شورای ریاست برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر صادق نیت رئیس مجتمع ضمن قدردانی از زحمات معاونان پیشین پشتیبانی مجتمع از خدمات شبانه‌روزی مدیران این حوزه تشکر کرد.

رئیس مجتمع در بخشی دیگری از سخنان خود عنوان کرد: کارکردن در بین بهترین اساتید و خبره‌ترین کارکنان همیشه کار سختی است و قدم زدن در کنار این بزرگان که زحمت درمان بیماران نیازمند را بر عهده‌دارند یک نعمت بزرگ است و باعث می‌شود انسان باانرژی بیشتر بر مشکلات پیش رو چیره شود.

رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی در ادامه گفت: خدمت کردن در همه حوزهای مدیریت در این مجتمع جایگاه ویژه‌ای دارد و با توجه به بزرگی این مرکز کار تیمی به‌خوبی جواب می‌دهد و داشتن تیم خوب باعث پیشرفت کارها و پروژه‌ها می‌شود.

در ادامه این جلسه رئیس مجتمع ضمن تشکر از دکتر کریمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، شورای شهر تهران، دکتر حناچی شهردار تهران و تمام مسئولان و اساتیدی که در نام‌گذاری ایستگاه متروی بیمارستان امام خمینی (ره) به نام ایستگاه “مدافعان سلامت” زحمت کشیدند قدردانی کرد و گفت: نام‌گذاری ایستگاه متروی بیمارستان امام خمینی (ره) به نام ایستگاه "مدافعان سلامت" نمونه یک کار تیمی است که همه اساتید و مسئولان از تمام ظرفیت‌هایشان در آن استفاده کردند و این مهم اتفاق افتاد که در این زمینه چند نکته قابل‌تأمل است؛

 اول اینکه همه مسئولان با همدلی برای یک هدف تلاش کردند و نتیجه داد. دوم اینکه همه افرادی که زحمت کشیدند قبول داشتند که مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) نماد درمان و سلامت کشور است و صلاحیت این امر مهم و نام‌گذاری را دارد.

رئیس مجتمع با اشاره به ارائه خدمات خوب و باکیفیت به بیماران در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) گفت: ارائه خدمات عالی به بیماران در این مرکز باعث شده است که مسئولین کشوری و سایر ارگان‌ها بیماران خود را در این مرکز بستری می‌کنند که این امر موجب افتخاری بزرگ برای مجتمع است.

در ادامه جلسه دکتر صادق نیت ضمن تشکر از سایر مدیران حوزه‌های مختلف پشتیبانی و درمان مجتمع افزود: خوشبختانه با تلاش همه مدیران تمام پروژه‌ها در سطح مجتمع با تمام توان در حال پیشرفت و حصول نتیجه است.

در ادامه این جلسه دکتر علیرضا کاظمینی معاون پشتیبانی مجتمع، از دکتر صادق نیت رئیس مجتمع و همچنین از معصومی معاون پیشین پشتیبانی مجتمع به خاطر خدمات ارزشمندشان تقدیر و تشکر و قدردانی کرد.

در پایان جلسه ضمن تقدیر از زحمات تیم معاونت پشتیبانی مجتمع از آن‌ها با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

توضیح اینکه جلسه مدیران پشتیبانی مجتمع هر هفته سه‌شنبه‌ها برگزار می‌شود.

کد خبرنگار: 240501

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.