سه‌شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲

اسامی برندگان جشنواره ورزشی خانوادگی «همدلی و سلامت» دانشگاه علوم پزشکی گناباد اعلام شد

گزارش تصویری/ مرحله فینال جشنواره ورزشی خانوادگی همدلی و سلامت دانشگاه علوم پزشکی گناباد

مرحله فینال و اختتامیه جشنواره ورزشی خانوادگی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گناباد با عنوان «همدلی و سلامت» برگزار شد.

به گزارش مفدا – گناباد، دکتر محمودرضا متقی مدیر تربیت بدنی دانشگاه در حاشیه مرحله فینال این جشنواره که ساعت ۲۱ روز دوشنبه ۳۱ خردادماه ۱۴۰۰ در محل سالن پوریای این دانشگاه برگزار شد، با تأکید بر اینکه بیماری کرونا مشکلات و محدودیت‌هایی را در انجام مسابقات و فعالیت‌های ورزشی ایجاد کرده است، اظهار کرد: هدف اصلی از برگزاری این جشنواره، انجام یک رقابت سالم، افزایش روحیه نشاط و شادابی در بین خانواده‌ها، آشنایی بیشتر همکاران با همدیگر و نیز افزایش رفاقت و صمیمت بین آنان بوده است.

وی افزود: در این جشنواره ورزشی خانوادگی که تحت عنوان «همدلی و سلامت» برگزار شد، تعداد ۴۰ نفر از همکاران دانشگاه شرکت نموده و در سه مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و فینال با هم به رقابت پرداختند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی گناباد ادامه داد: اغلب بخش‌های این جشنواره، حالت سرگرمی و تفریح داشته است؛ البته در کنار آن بخش‌های ورزشی و علمی را برنامه ریزی شده بود.

وی با بیان اینکه چهار نفر از همکاران به مرحله فینال راه یافتند، تصریح کرد: آقایان قاسم پورعباس، مرتضی نامی، جعفر کامرانی و هادی رسولی به ترتیب مقام‌های اول تا چهارم را کسب نمودند که به نفر اول مبلغ ۲۲ میلیون ریال، نفر دوم مبلغ ۱۳ میلیون ریال، نفر سوم مبلغ ۱۰ میلیون ریال و نفر چهارم نیز مبلغ پنج میلیون ریال اهدا گردید.

دکتر متقی در پایان ضمن تشکر از حمایت‌های ویژه دکتر باذلی، ریاست محترم دانشگاه و معاون محترم فرهنگی و دانشجویی، اذعان کرد: این جشنواره مقدمه و شروع خوبی بود که امیدواریم در ادامه نیز برنامه‌های مفرح و شادتری را برای همکاران و دانشجویان برگزار نمائیم.

شایان ذکر است این جشنواره به همت مدیریت تربیت بدنی و با همکاری شورای ورزش، روابط عمومی، امور فرهنگی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی مفدا برگزار شده است.

خبرنگار: آیدا احمدپور