سه‌شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد مطرح کرد؛

بالا بردن سطح نشاط افراد به کاهش بیماری‌ها و افزایش سطح سلامتی آنان منجر می‌شود

گزارش تصویری/ مرحله فینال جشنواره ورزشی خانوادگی همدلی و سلامت دانشگاه علوم پزشکی گناباد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: بالا بردن سطح نشاط در افراد می‌تواند به کاهش بیماری‌ها و افزایش سطح سلامتی آنان منجر شود.

به گزارش مفدا – گناباد، حسن ایرانی در حاشیه مرحله فینال این جشنواره که ساعت ۲۱ روز دوشنبه ۳۱ خردادماه ۱۴۰۰ در محل سالن پوریای این دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: این جشنواره مقدمه ای است تا در دوران پسا کرونا با شور و حال بیشتری به این موضوع پرداخته شود.

وی با بیان ضرورت برگزاری این گونه جشنواره‌ها و مسابقات برای کارکنان و دانشجویان دانشگاه، افزود: با عنایت به وجود مشکلات روحی و روانی که خیلی از آنها به عدم تحرک مربوط می‌شود و همچنین گسترش بیماری‌هایی مانند بیماری‌های قلبی و دیابت که معضلات جامعه جهانی و ایران هستند، بایستی برگزاری این گونه جشنواره‌ها و مسابقات ادامه پیدا کند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد خاطرنشان کرد: بدون شک بالا بردن سطح نشاط و شادابی انسان‌ها، می‌تواند به کاهش بیماری‌ها و افزایش سطح سلامتی همکاران و دانشجویان دانشگاه کمک شایانی کند.

شایان ذکر است این جشنواره به همت مدیریت تربیت بدنی و با همکاری شورای ورزش، روابط عمومی، امور فرهنگی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی مفدا برگزار شده است.

در مرحله فینال این جشنواره، آقایان قاسم پورعباس، مرتضی نامی، جعفر کامرانی و رسولی به ترتیب مقام‌های اول تا چهارم را کسب نمودند که به نفر اول مبلغ ۲۲ میلیون ریال، نفر دوم مبلغ ۱۳ میلیون ریال، نفر سوم مبلغ ۱۰ میلیون ریال و نفر چهارم نیز مبلغ پنج میلیون ریال اهدا گردید.

خبرنگار: آیدا احمدپور