پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۳

باحکم وزیر بهداشت؛

نایب رییس شورای سیاستگذاری و دبیر دومین جشنواره طب ایرانی منصوب شد/ معرفی اعضای سیاستگذاری و دبیر دومین جشنواره طب ایرانی

دکتر نمکی

با حکمی از سوی دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دکتر نفیسه حسینی یکتا، مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل به عنوان نایب رییس شورای سیاستگذاری و دبیر دومین جشنواره طب ایرانی منصوب شد.

به گزارش مفدا، در متن حکم دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت آمده است:

سرکار خانم دکتر نفیسه حسینی یکتا

مدیرکل محترم دفتر طب ایرانی و مکمل

با توجه به تعهد و تجربیات ارزشمند سرکارعالی، به موجب این ابلاغ به  عنوان نائب رییس شورای سیاستگذاری و دبیر دومین جشنواره طب ایرانی"  منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به درگاه باریتعالی و با مشارکت دانشگاهیان و برنامه‌ریزی و بهره‌گیری از توان، تجربه و همکاری آنان، شاهد برگزاری هرچه باشکوه‌تر این دوره از جشنواره باشیم. توفیق روز افزون شما را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

پس از این حکم از سوی وزیر بهداشت، دکتر نفیسه حسینی یکتا نایب‌رئیس شورای سیاستگذاری و دبیر دومین جشنواره طب ایرانی، اعضای شورای سیاستگذاری این دوره از جشنواره را منصوب کرد.

مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت و دبیر دومین جشنواره طب ایرانی در احکامی جداگانه، افراد زیر را به‌عنوان اعضای شورای سیاستگذاری این دوره از جشنواره معرفی کرد:

دکتر محمدحسن عصاره، دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

دکتر محمود مصدق، عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی شهید بهشتی

دکتر محمود خدادوست، عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی شهید بهشتی

دکتر کیانوش جهانپور، رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دکتر مرتضی مجاهدی، معاون تعالی دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دکتر رسول چوپانی، رئیس دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی شهید بهشتی

دکتر امیرحسین جمشیدی، رئیس دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی ایران

دکتر محمد ستایش، رئیس دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی کرمان

دکتر روجا رحیمی، عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی تهران

دکتر روشنک مکبری‌نژاد، نماینده انجمن علمی طب سنتی ایران

در احکام دبیر دومین جشنواره طب ایرانی برای اعضای شورای سیاستگذاری این جشنواره آمده است: با عنایت به اهمیت و ضرورت بهره‌گیری از نظرات تخصصی کارشناسانه و با توجه به تعهد و تجربیات ارزشمند جناب عالی/ سرکار عالی، به‌موجب این حکم به‌عنوان «عضو شورای سیاستگذاری دومین جشنواره طب ایرانی» منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به درگاه باری‌تعالی و عنایات حضرت ولی عصر(عج) و استفاده حداکثری از تجارب و تخصص، در ترویج و ارتقای تقویت حوزه طب سنتی ایران و انجام این وظیفه مهم موفق و مؤید باشید. توفیق روزافزون شما را از خداوند منان خواستارم.

گفتنی است، پیش از این دکتر «سعید نمکی»، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی جداگانه دکتر «نفیسه حسینی یکتا»، مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت را به‌عنوان نایب‌رئیس شورای سیاست‎گذاری و دبیر دومین جشنواره طب ایرانی منصوب کرده بود.

معرفی دبیر کمیته‌های علمی، اجرایی و نظارت و ارزیابی دومین جشنواره طب ایرانی

همچنین طی حکم دیگری دکتر «نفیسه حسینی یکتا»، نایب‌رئیس شورای سیاستگذاری و دبیر دومین جشنواره طب ایرانی، دکتر «روجا رحیمی»، عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی تهران را به سمت دبیر کمیته علمی منصوب کرد.

همچنین در احکامی جداگانه، دکتر «مجید خلیلی»، معاون اجرایی و دکتر «مرتضی مجاهدی»، معاون تعالی دفتر طب ایرانی و مکمل را به‌ترتیب به‌عنوان دبیر کمیته اجرایی و دبیر کمیته نظارت و ارزیابی دومین جشنواره طب ایرانی معرفی شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.