جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۱

برگزیده شدن دانشجو دانشگاه علوم پزشکی آبادان در جشنواره تندیس ملی "فرشته سلامت"

آبادان صالحی

جاسم صالحی دانشجو پرستاری دانشگاه علوم پزشکی آبادان در جشنواره تندیس ملی "فرشته سلامت" وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزیده شد.

به گزارش مفدا آبادان، جاسم صالحی دانشجو پرستاری دانشگاه علوم پزشکی آبادان در جشنواره تندیس ملی "فرشته سلامت" وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزیده شد.

صالحی دبیر پویش مبارزه با کرونا و دبیر کانون سلامت دانشگاه علوم پزشکی آبادان پیش از آن در جشنواره "آیین ملی اهدا تندیس فداکاری" و در مرحله دانشگاهی جشواره ملی "تندیس فرشته سلامت" برگزیده شده بودند.

اجرای تندیس ملی "فرشته سلامت" فعالیتی در راستای پویش دانشجویی مقابله با کرونا بود و برپایی تندیس ملی "فرشته سلامت" به پیشنهاد دانشگاه شهید بهشتی به منظور تکریم دانشجویان فعال در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و ارج نهادن به روحیه کار داوطلبی و مسئولیت‌پذیری اجتماعی و ترویج فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی طراحی و اجرا شد.

معیارهای داوری تندیس ملی "فرشته سلامت"
حضور در طرح غربالگری، برگزاری یا مشارکت در برنامه‌های امیدبخش و شادی‌آفرین مذهبی، فرهنگی و اجتماعی، راه‌اندازی وبینار آموزشی، طراحی بروشور، تراکتریال پمفلت و...، تولید محتوای آموزشی یا پژوهشی، حضور داوطلبانه در نقاهتگاه، حضور داوطلبانه در فعالیت‌های هلال احمر، حضور در فعالیت‌های جهادی، مشارکت در ضدعفونی کردن مکان‌های عمومی و اختصاصی دانشگاه‌ها، حضور در فعالیت‌های خیریه، سامانه ۳۰۴۰، اختراع، ابداع و نوآوری از جمله شاخص‌ها در ارزیابی فعالیت‌های داوطلبانه بود.

دکتر حسن زائری‌لطف مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت درباره میزان مشارکت در تندیس ملی "فرشته سلامت" اشاره کرد: در این تندیس از ۴۳ دانشگاه ۱۱۸ پرونده به دست ما رسید. البته دو دانشگاه به صورت مکتوب انصراف خودشان را از حضور در این تندیس ملی اعلام کردند. بدین ترتیب از بین ۱۱۸ پرونده ۴۷ پرونده از غربال‌گیری اولیه گذشت و در مرحله دوم از بین ۲۵ پرونده ۱۴ برگزیده تندیس ملی "فرشته سلامت" انتخاب شدند و به زودی اختتامیه تندیس ملی "فرشته سلامت" را به صورت مجازی و حضوری برگزار خواهیم کرد و از برگزیدگان و از تمام ۱۱۸ نفری که پرونده‌های خوبی ارسال کردند تقدیر خواهیم کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.