چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۷

بررسی تمهیدات لازم جهت بازگشایی فضاهای ورزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

ورزشی

با حضور مدیر تربیت بدنی معاونت فرهنگی ودانشجویی و کارشناسان این حوزه تمهیدات لازم در صورت بازگشایی فضاهای ورزشی دانشگاه جهت از سر گیری فعالیت های ورزشی اندیشیده شد.

به گزارش مفدا گیلان، نشست مدیر تربیت بدنی با کارشناسان اداره ورزش در راستای بررسی تمهیدات لازم جهت بازگشایی فضاهای  ورزشی دانشگاه با هدف تبادل نظر و همفکری در مورد برنامه های تربیت بدنی و همچنین پیشبرد برنامه های آتی ورزش دانشگاه، برگزار شد.


رحیم عبد سنبلی در این نشست با اشاره به اینکه باید پس از وقفه ای که در آموزش حضوری دانشجویان به دلیل کرونا و تعطیلی فضاهای ورزشی ایجاد شده است، از مهر ماه تمهیدات لازم جهت بهره مندی از تمام ظرفیت های موجود در دانشگاه برای توسعه فعالیت‌های ورزشی اندیشیده شود گفت: باید شرایطی را فراهم نماییم تا دانشجویان و کارکنان با رعایت پروتکل های بهداشتی بتوانند از فضاهای ورزشی دانشگاه به نحو احسن استفاده نمایند. 


وی ادامه داد: قطعا ورزش نقش بسزایی در افزایش روحیه نشاط دانشجویان و کارکنان دارد و از سرگیری فعالیت های ورزشی می تواند بحرانی را که کرونا به وجود آورده است را تا حد زیادی کنترل و برطرف نماید و در این بخش رسالت سنگینی بر دوش کارشناسان حوزه تربیت بدنی وجود دارد. 
عبدسنبلی همچنین خاطرنشان کرد: در راستای  توسعه فعالیت های ورزشی در نظر داریم مسابقات ورزشی مجازی نیز برای مدیران و اعضای هیئت علمی برگزار کنیم.
در پایان این جلسه کارشناسان اداره ورزش در خصوص برنامه های پیشنهادی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.