یکشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۸

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خبر داد:

خرید دومین خوابگاه دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان

دکتر مهرابیان

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه کمتر از یکسال از زمان خرید خوابگاه دانشجویی دختران می گذرد گفت: به زودی دومین خوابگاه دانشجویی ویژه پسران، نیز با پیگیری‌های رئیس دانشگاه و حمایت های صندوق رفاه وزارت بهداشت با دریافت تسهیلات بانکی خریداری می شود.

دکتر فردین مهرابیان، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در گفت‌وگو با خبرنگار مفدا گیلان با اشاره به نشست اخیر مسئولان دانشگاه با دکتر رئیسی، مدیر بودجه و اعتبارات صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت و رؤسای بانک‌های عامل جهت خرید یک دستگاه خوابگاه دانشجویی، اظهار کرد: در این نشست چگونگی تأمین منابع لازم برای خرید خوابگاه دانشجویی موردبررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه خرید خوابگاه و تأمین رفاه دانشجویان همواره یکی از دغدغه‌های ریاست دانشگاه بوده است، افزود: دکتر سالاری بارها از حضور دانشجویان در خوابگاه پسرانه به دلیل فرسودگی اعلام نارضایتی کرده و پس‌ازآن با پیگیری‌های مجدانه رئیس دانشگاه و تلاش‌های ما در معاونت فرهنگی و دانشجویی و حمایت های صندوق رفاه وزارت بهداشت، اکنون شرایط برای خرید دومین خوابگاه دانشجویی پس از گذشت ٢۵ سال فراهم‌شده است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به هزینه بالغ‌ بر ۱۱۰ میلیارد تومانی برای خرید دو دستگاه خوابگاه دانشجویی، خاطرنشان کرد:  خداوند متعال را شاکریم که  ریالی از سرانه اعتبارات دانشجویی برای این خرید خوابگاه دانشجویان هزینه نشده است.
 دکتر مهرابیان با بیان اینکه تعداد ساختمان‌های خوابگاهی ملکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از پنج به هفت‌دستگاه ساختمان افزایش پیدا خواهد کرد، افزود: خوشبختانه در حال حاضر سرانه رفاهی خوابگاهی دانشجویان به ۱۳/۴۸ مترمربع افزایش‌یافته است. /انتهای پیام

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.