دوشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸

علاقه به ورزش ، دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند را صاحب عنوان نایب قهرمانی در مسابقات مجازی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کرد

رضایی

مهدیه رضایی دانشجوی ترم ۴ رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در گفتگو با مفدا بیرجند با بیان اینکه فعالیت‌های ورزشی باعث پیشرفت روز افزون در مراحل زندگی‌اش شده است افزود: دارت را از ۴ سال پیش شروع کردم و علاقه‌ام به این رشته روز به روز بیشتر شده است.

به گزارش مفدا بیرجند، مهدیه رضایی دانشجوی ترم ۴ رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در گفتگو با مفدا بیرجند با بیان اینکه فعالیت های ورزشی را از دوران نوجوانی آغاز کرده است افزود: ازآنجایی که مادرم عضو تیم دارت استان می باشد و همواره در تمرینات در کنار مادر حضور داشته ام و همین موضوع باعث شد تا این رشته ورزشی را بصورت جدی دنبال کنم.

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند همچنین حمایت های دانشگاه بوِیژه اداره تربیت بدنی معاونت فرهنگی ودانشجویی را در خصوص این موفقیت بسیار مهم دانست واز زحمات همکاران این حوزه نیز تشکرکرد.

وی رشته دارت را در تمرکز بهتر و آمادگی ذهنی بسیار مهم دانست وگفت: به دانشجویان دیگر نیز توصیه می کنم تا در کنار تحصیل فعالیت های ورزش را نیز دنبال نمایند.

مهدیه رضایی پیش از این نیز در مسابقات دانشگاهی مقام اول رشته دارت را کسب نموده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.