چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۱

در معاونت فرهنگی دانشگاه علوم‌پزشکی گیلان؛

دوره آموزشی مهارت‌های ارتباطی موثر برگزار شد

وبینار

دوره آموزشی مهارت‌های ارتباطی موثر ویژه دانشجویان ورودی جدید به همت اداره مشاوره وسلامت روان دانشگاه علوم پزشکی گیلان و با همکاری کانون دانشجویی آسیب های اجتماعی برگزار شد.

به گزارش مفدا گیلان گیلان، اولین دوره دوره آموزشی مهارت‌های ارتباطی موثر  به همت اداره مشاوره وسلامت روان دانشگاه علوم پزشکی گیلان و با همکاری کانون دانشجویی آسیب های اجتماعی با حضور جمع کثیری از دانشجویان ورودی جدید در معاونت فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد.  
 


در این وبینار توسط حسین احمددوست  کارشناس اداره مشاوره مهارت‌های ارتباطی صحیح در دانشگاه و خوابگاه ها مورد آموزش قرار گرفت.  
احمد دوست در این وبینار اظهار کرد:  اداره مشاوره به عنوان یک منبع حمایتی برای دانشجویان در حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی مشغول به فعالیت می باشد. در این اداره مشاورین با تجربه در جهت کمک به دانشجویان فعالیت می نمایند، کارشناسان این اداره، تجارب علمی و عملی خود را در جلسات خصوصی با رعایت اصول محرمانه بودن مباحث و در جوی آزاد در اختیار دانشجویان مراجعه کننده قرار می دهند.  

وی تاکید کرد: بازگو کردن مشکلات روحی و ناراحتی های شما نزد مشاوران و روان شناسان آگاه می تواند عامل بازدارنده خوبی برای ابتلا به ناراحتی های روانی و مشکلات آموزشی به حساب آید.  


لازم به ذکر است، پرسش و پاسخ به مسائل و مشکلات دانشجویان پایان بخش این وبینار آموزشی بود.

کد خبرنگار: ۵۶۴۴۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.