یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۸

برگزاری وبینار «مقدمات سرچ در پایگاه داده‌ها» در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

وبینار «مقدمات سرچ در پایگاه داده‌ها» - گناباد

به همت انجمن علمی دانشجویی پزشکی مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد و با همکاری گروه پژوهشی ریسرچری، وبینار آموزشی «مقدمات سرچ در پایگاه داده‌ها» در این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا – گناباد، سارا پالیزبان دبیر انجمن علمی - دانشجویی پزشکی مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه در این باره اظهار کرد: این وبینار آموزشی در عصر روز شنبه بیست و ششم تیر ماه ۱۴۰۰ با حضور ۳۷۰ نفر از دانشجویان، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور و با تدریس علی مرتضایی، به صورت مجازی و در بستر اسکای روم برگزار گردید. 

وی هدف از برگزاری این وبینار را افزایش دانش تئوری و عملی درباره اصول و فنون سرچ کردن در پایگاه داده برای دانشجویان و دانش آموختگان علوم پزشکی عنوان و تصریح کرد: در این وبینار، دیتابیس‌های اصلی مورد نیاز برای سرچ و نحوه استفاده از آنها بیان شد که بعلت استقبال خوبی که از طرف شرکت کنندگان مواجه گردید، در دو زمان دو ساعته ارائه شد.

پالیزبان افزود: در این وبینار درباره موضوعاتی همچون مشخص کردن راهکار هایی برای جلوگیری دوباره کاری در انجام پژوهش و مطالعات، نحوه پیدا کردن ژورنال‌های معتبر برای سابمیت مقاله، آموزش نحوه نوشتن استراتژی سرچ مطالبی بیان گردید.

دبیر انجمن علمی - دانشجویی پزشکی مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با بیان اینکه برای تمامی شرکت کنندگان، گواهی شرکت در وبینار صادر خواهد شد، اذعان کرد: تاکنون وبینار مهندسی ارائه با همکاری گروه پژوهشی ریسرچری برگزار شده و به منظور افزایش دانش تئوری و پژوهشی دانشجویان قصد داریم، سلسله وبینارهای دیگری با همکاری همین گروه برگزار نمائیم. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.