سه‌شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۸

جزئیات فعالیت پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در وضعیت قرمز کرونا اعلام شد

گزارش تصویری / آذین بندی پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در آستانه دهه فجر

با عنایت به شیوع موج پنجم بیماری کرونا در کشور و به تبع آن قرارگرفتن شهرستان گناباد در وضعیت هشدار قرمز، حضور کارکنان در پردیس دانشگاه علوم پزشکی نیز با تغییراتی همراه است.

به گزارش مفدا – گناباد، نقشه جدید شهرهای قرمز، نارنجی و زرد کرونایی در کشور از روز دوشنبه 28 تیرماه منتشر شد که بر اساس آن ۱۶۹ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۶۶ شهرستان نارنجی و ۱۱۳ شهرستان هم زرد هستند. این رنگ‌بندی در مقایسه با رنگ‌بندی پیشین که روز ۲۴ تیرماه منتشر گردید، هیچ تغییری نکرده و تعداد شهرهای قرمز، نارنجی و زرد در کشور افزایشی نداشته‌اند.

بر این اساس شهرستان گناباد در وضعیت هشدار قرمز کرونا قرار داشته و بالطبع وضعیت حضور کارکنان ادارات و نهادها با محدودیت‌هایی همراه خواهد بود.

در دانشگاه علوم پزشکی گناباد نیز وضعیت حضور کارکنان با تغییراتی همراه بوده که البته حوزه بالین و سایر حوزه‌های درمانی و بهداشتی نیز بدون هیچ گونه تغییری به کار خود ادامه خواهد داد.

* پیرو نامه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، کارکنان این معاونت به صورت یک روز در میان در محل کار حضور خواهند یافت. ضمنا مدیران امور اداری، امور مالی، امور عمومی و روابط عمومی معاونت (مفدا) نیز با 100 درصد حضور در محل کار حاضر خواهند شد.

اجرای این مصوبه تا دو هفته بوده و در صورت تمدید اعلام خواهد شد.

* جلسه مربوط به تعدیل نیروها نیز در معاونت آموزشی برگزار شده که بنا به این جلسه مقرر گردیده، کارکنان ستاد این معاونت و دانشکده‌ها بجز دانشکده پزشکی، دو روز در هفته حضور پیدا کنند. همچنین اساتیدی که دانشجویان آنها برای دروس کارآموزی و عملی حضور دارند، به کار خود ادامه خواهند داد.

دانشجویانی که قرار است فراخوان شوند نیز با تأخیر حضور پیدا کرده و پس از رفع مشکل اطلاع رسانی لازم صورت پذیرد.

کارمندان طرحی هم در صورت عدم نیاز جهت همکاری به سایر معاونت‌ها معرفی گردند.

در دانشکده پزشکی، حوزه بالین کاملاً فعال بوده و دانشکده هر روز باز خواهد بود؛ ولی هر روز 50 درصد پرسنل آن حضور پیدا خواهند کرد.

اعضای هیأت علمی دورکار خواهند بود ولی تعدادی از آنها که مورد نیاز باشند طبق نظر رئیس دانشکده حضور خواهند داشت.

* وضعیت حضور کارکنان در معاونت تحقیقات و فناوری نیز با توجه به برگزاری بیست و دومین کنگره سالیانه ملی و هشتمین کنگره بین المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی به صورت 100 درصدی خواهد بود.

لیست شهرهای قرمز را می‌توانید اینجا مشاهده کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.