سه‌شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۰

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی مشهد:

۳۰۰ دانشجو در برنامه واکسیناسیون مشارکت خواهند کرد/استفاده از ظرفیت‌ دانشجویی برای تسریع برنامه

مشارکت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قزوین در واکسیناسیون عمومی

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه  علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه ۳۰۰ نفر از گروه‌های دانشجویی مختلف از ابتدای همه گیری ویروس کرونا مشارکت فعالی در حوزه های مختلف پشتیبانی، آموزشی، درمانی و فرهنگی داشته‌اند، اظهار امیدواری کرد که با استفاده از ظرفیت و توانمندی دانشجویان در برنامه واکسیناسیون ضمن گسترش اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و تلقیح واکسن به گروه‌های هدف، شاهد کاهش هر چه سریع‌تر چرخه انتقال ویروس کرونا در جامعه باشیم. 

به گزارش مفدا مشهد، مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی مشهد از مشارکت ۳۰۰ نفر از دانشجویان این دانشگاه در برنامه واکسیناسیون کرونا خبر داد. 

دکتر محمد اسماعیل زاده در حاشیه نشست با معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جمعی از مدیران این حوزه در گفتگو با خبرنگار مفدا مشهد اظهار کرد: در قالب این برنامه ضمن مشارکت دانشجویان در ارائه خدمات آموزشی به شهروندان و ترغیب مراجعه به موقع برای دریافت واکسن به ویژه در مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر، در صورت نیاز در انجام واکسیناسیون شهروندان نیز همکاری خواهند داشت. 

وی تصریح کرد: در قالب این برنامه ۳۰۰ نفر از دانشجویان کانون های فرهنگی دانشجویی به مراکز و پایگاه های واکسیناسیون جهت مشارکت در این طرح معرفی می شوند تا زمینه استفاده از ظرفیت گروه  های دانشجویی در این برنامه بیش از پیش فراهم شود. 

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه  علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه گروه های دانشجویی از ابتدای همه گیری ویروس کرونا مشارکت فعالی در حوزه های مختلف پشتیبانی، آموزشی، درمانی و فرهنگی داشته اند اظهار امیدواری کرد: با استفاده از ظرفیت و توانمندی دانشجویان دربرنامه واکسیناسیون ضمن گسترش اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و تلقیح واکسن به گروه های هدف، شاهد کاهش هر چه سریع تر چرخه انتقال ویروس کرونا در جامعه باشیم. 

خبرنگار: لیلا حاجی زاده

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.